قاضی وزن اساسی از نیویورک اولیه خاموش کردن

وکلا برای حامیان خارج نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و اندرو یانگ روز دوشنبه خواست یک قاضی به ابطال ایالت نیویورک تصمیم به لغو آن سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

وکلا می شود نمایندگان از جمله یانگ استدلال کرد که دولت عمل کرده unconstitutionally زمانی که از آن ساخته شده لغو در 27 آوریل.

وکیل جفری Kurzon نمایندگی یانگ و دیگران گفت: پرونده در مورد حفاظت از حقوق شهروندان را به رای دادن.

دموکراتیک اعضای هیأت دولت در انتخابات رای به لغو ریاست جمهوری اولیه حتی اگر نیویورک هنوز برنامه ای برای برگزاری کنگره و دولت-سطح مقدماتی ژوئن 23.

Kurzon گفت: کسانی که به ارمغان آورد و پرونده های حقوقی “باید حفظ شود برای ما دموکراسی به زنده ماندن” و خواسته است که ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس اعلام تصمیم به لغو دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری خلاف قانون اساسی است.

“اگر همه گیر شد و خود را به انگیزه های واقعی و سپس آنها را به سادگی به تعویق انداختن تاریخ 23 ژوئن انتخابات به طور کامل و نه به سادگی انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت:. “این است که یک شیب لغزنده. آن را ایجاد یک وحشتناک و خطرناک سابقه.”

تورس شنیده 90 دقیقه از استدلال در یک کنفرانس تلفنی در دادگاه فدرال منهتن در مورد قبل گفته او موضوع خود را حاکم در “دوره به دلیل.”

دموکراتها در تابستان کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای هفته Aug. 17 در میلواکی است.

ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت کاهش یافته است خارج از مسابقه در اوایل این سال, ساخت, جو بایدن از presumptive دموکراتیک نامزد.

متی کنراد دستیار دادستان کل در نیویورک دولت در دفاع از این تصمیم به انصراف از ریاست جمهوری اولیه به عنوان یک “حس مشترک گام” صورت گرفته پس از ساندرز به حال کاهش یافته است خارج از مسابقه و تایید بایدن.

او گفت: وادار کردن انتخابات به رخ می دهد در معرض خطر این نوع آسیب است که منجر به هنگام ویسکانسین برگزار اولیه آن و گزارش های پدید آمده است که برخی از رای دهندگان بعد تشخیص داده شد با COVID-19.

“اگر شما اعطای این دستور دولت را ملزم به استقرار هزاران نفر از انتخابات کارگران است. آنها خواهید بود در تعامل با تعداد عظیمی از مردم در این میان آنچه که هنوز بی سابقه بحران بهداشت عمومی در سراسر کشور کانون بحران” او گفت:.

“آنها بسیار به سادگی و خواستار آن است که زندگی نیویورکی بود در معرض خطر قرار داده به خاطر بلامنازع انتخابات” کنراد گفت.

قاضی پرسید که چرا دولت نباید تاخیر انتخابات همه با هم.

“من فکر نمی کنم که کمک می کند تا در همه” کنراد گفت.

“اما اگر ما این بسیار خطرناک شرایطی که شما توصیف باید وجود داشته باشد یک انتخابات در همه ؟” قاضی پرسید.

کنراد استدلال کرد که آن را مناسب برای برگزاری انتخابات در رقابت نژادها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de