قاضی نظارت بر Harvey Weinstein را تجاوز جنسی محاکمه دستور دفاع به بحث در مورد مکان دیگر تا زمانی که هیات داوران به عنوان خوانده شده حکم خود را پس دادند سرب وکیل انتشار یک op-ed در مورد این پرونده در بازداشت به سر میبرد ،

در جلسه روز سه شنبه قبل از هیئت منصفه وارد دادگاه حقوقی دستورالعمل در مذاکرات خود دادستان جوآن Illuzzi گفت: ایالت نیویورک دیوان عدالت James Burke در مورد انتخاب قطعه ای که او را به نام تلاش برای رشوه دادن و با حضور هیئت منصفه فقط قبل از آن مورد است.

در قطعه وکیل مدافع دانا Rotunno شکایت در مورد رسانه های خبری را پوشش محاکمه و نام داوران به بی اعتنایی به آن است.

“آقای Weinstein را منصفه باید یک تعهد به خود و کشور خود را به پایگاه خود حکم صرفا بر حقایق شهادت و شواهد ارائه شده به آنها در دادگاه,” او نوشت. او گفت: “من درخواست اعضای این هیات داوران را به انجام آنچه آنها می دانند که حق است و از آنها انتظار می رفت از لحظه ای که آنها به نام پس از خدمت وظیفه مدنی خود در یک دادگاه قانونی است.”

“اگر این رفتار مجاز به ادامه در این دادگاه و سپس ما همه از دست رفته” Illuzzi گفت: قاضی است. “وجود دارد هیچ راه تقدس و خلوص از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه همیشه می تواند وجود داشته باشد و در ادامه اگر هر حزب مجاز است به جلو بروید و علنا می گویند آنچه که آنها مجاز به گفتن در دادگاه.”

Illuzzi خواسته برک نه تنها به هیئت منصفه یک آموزش در مورد قطعه اما همچنین به منظور است که Weinstein بود به زندان گرفته شده بلافاصله.

“وجود دارد هیچ راهی برای خانم Rotunno این کار را بدون موجب, تشویق, دانش و کسب اجازه از این متهم,” او گفت: “این شبیه به داوران دستکاری.”

برک خواسته Rotunno “شما فکر نمی کنم پرداختن به داوران اولین کسی است که مشکل ساز است؟”

Rotunno گفت که “نوشتن یک op-ed در مورد داوران سیستم به عنوان یک کل و نه در هر راه صحبت با داوران یا نقض حکم دادگاه را” و آن را “نمی گویند هر چیزی که من استدلال بسته نمی گویند.”

برک کاهش یافته و به بازداشتگاه دادند اما قرار دادن دفاع در اطلاع.

“دفاع تیم شما دستور به خودداری از صحبت کردن را فشار دهید تا زمانی که حکم او گفت:” sternly. “و من به شما هشدار می دهند در مورد این شاخکهای حساس خود را از روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de