قاضی قوانین هیلاری باید برای نشستن رسوب بیش از ایمیل

یک قاضی فدرال حکم داد وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون باید برای نشستن یک قسم رسوب مربوط به حساب ایمیل خصوصی او استفاده می شود در حالی که در دفتر فاکس نیوز گزارش.

ایالات متحده دادگاه منطقه رویس Lamberth روز دوشنبه صادر نظم در ارتباط با آزادی اطلاعات, قانون طرح دعوی در دادگاه از دولت محافظه کار watchdog گروه قضایی سازمان دیده بان است که به دنبال ایمیل های مربوط به سال 2012 حمله آمریکا امکانات دیپلماتیک در لیبی با توجه به سیاست. دادگاه قبلا به دستور کلینتون برای ارسال قسم خورده بیانیه نوشته شده است در مورد استفاده از یک حساب ایمیل خصوصی و شخصی و مربوط به کار مکاتبات در طول چهار سال رئیس جمهور سابق باراک اوباما و کابینه.

“دادگاه قضایی کمک های مالی سازمان دیده بان درخواست برای عزل وزیر امور خارجه در امور مربوط دلایل خود را برای استفاده از یک سرور خصوصی و درک خود را از دولت سوابق مدیریت تعهدات” Lamberth نوشت: با توجه به قانون و جرم است.

“اگر چه در کشف قانون آزادی اطلاعات موارد نادر است دادگاه دوباره به یاد دولت بود که دولت را نادرست از این مورد – که هر دو نتیجه اداری بی کفایتی و یا انگیزه ایمان بد – که باز کشف در وهله اول” سفارش می خواند. “کشف تا این نقطه آورده به نور قابل توجه مقدار اطلاعات مربوطه ولی قضایی تماشای درخواست های اضافی دور از کشف و قابل درک است. با گذشت هر دور از کشف دادگاه با سوالات بیش از پاسخ.”

سفارش یادداشت های قضایی سازمان دیده بان نشان داد, در, دسامبر, دفتر تحقیقات فدرال به تازگی منتشر شده “حدود 30 قبلا نامعلومی کلینتون ایمیل” و “دولت شکست خورده را به طور کامل توضیح ایمیلهای جدید’ ریشه هنگامی که دادگاه به طور مستقیم سوال که در آن از آنها آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im