قاضی قوانین انتصاب Cuccinelli غیر قانونی

یک قاضی فدرال روز یکشنبه که حکومت کن Cuccinelli شد غیرقانونی منصوب به عنوان سرپرست U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) و باطل سیاست های متصل به متقاضیان پناهندگی که او تاسیس شده در دوران تصدی خود, نیویورک پست گزارش شده است.

طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته توسط دموکراسی به جلو کاتولیک حقوقی مهاجرت Network, Inc. و Proskauer رز LLP به زودی پس از Cuccinelli جایگاه سی ان ان گزارش شده است.

Cuccinelli مهاجر تندرو در حال حاضر سرپرست معاون وزیر وزارت امنیت داخلی که نظارت USCIS.

سیاست هایی که Cuccinelli تصویب رسید شامل کاهش در زمان پناهندگی پناهجویان باید در معتبر-ترس اقدامات برای به دست آوردن هدایت از وکلا و دیگری جلوگیری از پسوند به مهاجران مجاز به آماده شدن برای مصاحبه انتقادی.

قاضی حکم همچنین “خواستار به سوال دیگر بخشنامه Cuccinelli امضا در حالی که مسئله به عنوان سرپرست اما با توجه به این که بسیاری از سیاست شیفت تصویب شد بالاتر در DHS گسترده تر ممکن است تاثیر متوسط” دانشگاه تگزاس مدرسه قانون پروفسور استیو Vladeck سی ان ان گفت.

قاضی حکم داد که Cuccinelli انتصاب نقض فدرال جای خالی قانون اصلاحات (FVRA) که تنظیم که رئیس جمهور می تواند در برخی از دولت ها و آژانس نقش با توجه به تپه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد Cuccinelli اولین, عنوان, مدیر, معاون, به طوری که او می تواند واجد شرایط به سر آژانس موقت در وضعیت اما قاضی توضیح داد که “Cuccinelli ممکن است عنوان … و وزارت امنیت داخلی را به منظور جانشینی ممکن است تعیین دفتر اصلی معاون مدیر به عنوان دستیار اول به مدیر. اما برچسب ها — بدون هیچ گونه ماده — را برآورده نمی FVRA پیش فرض حکومت تحت هر محتمل خواندن از این قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>