یک قاضی اجازه داده است مایکل Avenatti به طور موقت آزاد از یک زندان فدرال در شهر نیویورک و برای سوار کردن coronavirus ترساندن در خانه یکی از دوستان در لس آنجلس.

این وکیل که گل رز به شهرت نمایندگی, ستاره فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست ماه گذشته منتشر شود به خانه بردهاند. او گفت که او در معرض خطر ابتلا به کروناویروس چرا که او تا به حال یک جلسه اخیر با ذات الریه و از همبندان در شهری مرکز تادیبی در منهتن برداشته شد و با توجه به علائم شبه آنفولانزا.

روز جمعه آمریکا در منطقه قاضی جیمز Selna گفت Avenatti ممکن است اقامت در خانه جی Machinima در نزدیکی ساحل ونیز در طول 90 روز انتشار دوره اما او برای نخستین بار باید آزمایش COVID-19 و قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در یک اداره فدرال زندانها تسهیلات. او همچنین باید پست 1 میلیون دلار اوراق قرضه و پوشیدن الکترونیکی نظارت دستبند. قاضی ناکرده Avenatti به استفاده از هر دستگاه های دیجیتال با دسترسی به اینترنت.

Avenatti انتظار است در ماه ژوئن پس از صدور حکم او به جرم تلاش برای گرفتن $25 میلیون از ورزشی نایک غول. او همچنین چهره محاکمات جنایی در نیویورک از defrauding دانیلز و در لس آنجلس از فریب دادن مشتریان و دیگران از میلیون ها دلار. او تخلف را رد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im