قاضی اجازه نداده آسانژ ترک امن حوض در دادگاه

یک قاضی حاضر سهشنبه اجازه دهید به بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ حرکت از یک شیشه محصور حوض و نشستن با وکلای خود در لندن دادگاه در مورد اینکه آیا او باید استرداد به ایالات متحده است.

آسانژ شکایت از تلاش برای شنیدن و تمرکز در طول چهار روز اول از جلسه در لندن امنیت بالا Woolwich تاج دادگاه. او همچنین گفت که او نمی تواند به راحتی به برقراری ارتباط با تیم حقوقی خود را از امن متهمان بارانداز در بازگشت از دادگاه.

وکلای او توصیف آسانژ یک “آسیب پذیر فرد” که از افسردگی رنج می برد. اما قاضی منطقه ونسا Baraitser که ریاست استرداد شنوایی, رد درخواست برای صندلی های مختلف طرح.

“من شده اند گفت: از هر جنبه خاص از خود بیماری است که نیاز شما را به ترک حوض نشسته و خود را با تیم حقوقی,” او گفت:.

ص 48 است می خواستم در ایالات متحده به اتهام جاسوسی بیش از نشت طبقه بندی شده دولت اسناد و مدارک از یک دهه پیش. آمریکایی دادستان او را متهم به همدستی با ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای شکستن یک رمز عبور هک به پنتاگون کامپیوتر و انتشار صدها هزاران راز دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

آسانژ حفظ او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان متمم اول قانون اساسی حمایت می کند. وکلای او استدلال کرده اند که ایالات متحده به اتهام جاسوسی و سوء استفاده از کامپیوتر بودند با انگیزه های سیاسی و سوء استفاده از قدرت است.

استرداد او شنوایی است که با توجه به رزومه مارس 18, زمانی که هر دو طرف خواهد شد در حال حاضر شواهد تا موارد خود را. اگر محکوم در آمریکا او چهره یک جمله حداکثر 175 سال در زندان است.

آسانژ برگزار شده است در لندن Belmarsh زندان از آوریل 2019, زمانی که او در خارج از سفارت اکوادور در لندن است. او شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و پناه در سفارت هفت سال پیش برای جلوگیری از ارسال به سوئد بیش از اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>