یک قاضی فدرال به تصویب نهایی یکشنبه برای حل و فصل ملی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام مربوط به متل 6, کارکنان, افشای مهمانان اطلاعات شخصی به مهاجرت فدرال عوامل است.

حدود 2000 نفر از اعضای کلاس را دریافت بخشی از 10 میلیون دلار حل و فصل با پرداخت اعم از $75 $200,000 با توجه به آزادی مطبوعات از مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

“ما سپاسگزار است که متل 6 خواهد تغییر شیوه و جبران آن صدمه” Thomas A. Saenz, MALDEF رئیس جمهور و مشاور عمومی در بیانیه ای گفت:. “قابل حل و فصل باید ایستاده به عنوان یک هشدار به تمام صاحبان به تعامل در رفتار مشابه.”

متل 6 نیز باید رعایت سه سال فرمان مهمان حریم خصوصی و آزادی بیان.

چه طرح دعوی در دادگاه در برابر متل 6?

یک طرح دعوی در دادگاه توسط مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و اورتگا شرکت حقوقی در سال 2018 ادعا متل 6 کارکنان شد به مهمان اطلاعات به ایالات متحده مهاجرت و گمرک بدون داشتن مدارک خود به وضعیت حقوقی.

“با توجه به ادعایی که مهمانان ارائه اطلاعات شخصی به ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) عوامل بدون حکم نقض فدرال و دولت حقوق مدنی و قوانین حفظ حریم خصوصی از جمله کسانی که در محرومیت و تبعیض بر اساس منشاء ملی و حفاظت از آن در برابر جستجوهای غیر منطقی و نقض حریم خصوصی” با توجه به آزادی مطبوعات.

که پس از یک گزارش از ققنوس بار که متل کارکنان گزارش Latino مهمانان به یخ با وجود فقدان شواهد در مورد وضعیت حقوقی.

جزئیات مبلغ برای متقاضیان

حل و فصل آمده است که متقاضیان که اطلاعات شخصی داده شد به ماموران اداره مهاجرت اما که نه تجربه “عواقب نامطلوب” را دریافت خواهد کرد $75 است که هزینه اقامت یک شب در یک متل 6.

آن را می گوید متقاضیان مواجه می شوند که مقامات اداره مهاجرت دریافت خواهد کرد بین $5,075 و $200,000, به تعیین یک فرمول مربوط به “بازداشت, بازداشت قرار دادن در دادرسی دخالت کودکان, حقوقی, هزینه های متحمل شده در دفاع در برابر اقدامات مهاجرت و از جیب هزینه ها.”

آریزونا دادستان کل علامت Brnovich استدلال کرده بود که حل و فصل اهدا بیش از حد پول به سازمان و به اندازه کافی به متقاضیان اما ایالات متحده در منطقه قاضی David G. Campbell رد اعتراض خود را.

در حل و فصل بخشی از پول نیست اعطا شده به متقاضیان را به فلورانس مهاجرت & پناهندگان حقوق پروژه شمال غرب حقوق مهاجران پروژه ملی مهاجر مرکز عدالت و TheDream.ما.

جمهوری خبرنگار لورن قلعه کمک به این مقاله است. رسیدن به Kaila سفید در Kaila.White@arizonarepublic.com و یا در توییتر @kailawhite.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im