قاضی متهم به سوء استفاده از قدرت در ژوئن مارتینز مورد آزار و اذیت

یک قاضی که متهم به سوء استفاده از قدرت خود را پس از او حکومت است که به خوبی شناخته شده Maricopa County دادستان خواهد نه چهره اخلاق اتهامات اتهامات که او مورد آزار و اذیت همکاران.

این نوار ایالت آریزونا درخواست آریزونا دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه درخواست آن را به ویژه پس از عمل انضباطی قاضی ویلیام جی اونیل اعطا مقدماتی قضاوت خلاصه پرداختن به اتهامات علیه دادستان ژوئن مارتینز در ماه اوت و پس از آن در بیانیه ای رسمی حاکم در ماه گذشته.

مارتینز است که به خوبی شناخته شده برای تعقیب Jodi Arias قتل محاکمه.

اتهامات سوء رفتار

در مارس 2019 نوار ثبت رسمی سوء شکایت علیه مارتینز. در این شکایت ادعا مارتینز مورد آزار و اذیت چند زن جوان که مشغول به کار در Maricopa شهرستان دفتر دادستان و Maricopa County Superior Court. آن را نیز متهم مارتینز از داشتن یک رابطه با یک وبلاگ نویس است.

مارتینز اتهامات را رد کرده است.

اونیل که در او حاکم است که مارتینز نیست اختلاف اتهامات مربوط به شهرستان دفتر وکیل, کارکنان, اما آنها نباید مطرح شده در این جلسه از آنجا که آنها “رخ نمی دهد در طول تمرین از قانون” و نیاز به خطاب مارتینز کارفرما.

“وقتی کسی ایجاد خصمانه محیط کار و باعث می شود او احساس ناراحت کننده شکایت باید گزارش” o’neil اظهار داشت: در این حکم. “آقای مارتینز گزارش شد و به درستی مواخذه برای MCAO اتهامات.”

سابق Maricopa County وکیل لایحه مونتگمری نوشت: در نامه ای در ماه آوریل که مارتینز دریافت توبیخ کتبی در پرونده و آموزش اجباری.

دولت بار ادعا کرد در آن طومار که o’neil را یافته بودند “غلط.”

دولت بار با اشاره به این که شهرستان دفتر دادستان نیست و قادر به تنظیم حرفه ای قانونی و یا اعمال تحریم علیه یک وکیل مجوز. کسانی که مسئولیت دولت نوار.

“در عصر #MeToo آزار و اذیت جنسی در محل کار است و دیگر پذیرفته” نوار دولتی اظهار داشت: در آن طومار. “وجود ندارد و این دادگاه اعلام می کند که آزار و اذیت جنسی در محل کار توسط وکلا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای, نه وکلا و نه مردم می توانند هر گونه اعتماد به نفس که این عمل از قانون خواهد بود از جمله رفتار شنیع.”

نوار است که به درخواست دادگاه عالی ایالت به تخلیه o’neil را قبول صلاحیت بیش از موضوع و اجازه می دهد آن را به تعقیب پرونده مارتینز برای “غیر حرفه ای رفتار کارگردانی در زنان او odiously جرم است.”

“آزار و اذیت جنسی توسط هر کسی تحت هر شرایطی غیر قابل قبول است اما برای وکلا است به ویژه نفرت انگیز” نوار دولتی اظهار داشت: در آن طومار. “ضروری است که برای این دادگاه به اعلام و حرفه ای قانونی است که آزار و اذیت جنسی است که نه تنها مغایر بلکه غیر اخلاقی است.”

این اتهامات از همکاران

این Maricopa County دفتر دادستان بررسی اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه مارتینز در سال 2017. این بررسی شامل مصاحبه با 30 نفر پرسنل.

“اتهامات شامل ساخت نامناسب نظرات در درجه اول به قانون کارمندان که از یک طبیعت جنسی درگیر شدن در لمس ناخواسته و مداوم ناخواسته دعوت به رفتن به ناهار و یا در یک تاریخ” دولت نوار شکایت رسمی اعلام کرد.

با توجه به وضعیت نوار مارتینز در زمان یک کارمند قانون برای ناهار و خواست اگر او تا به حال دوست پسر.

او ساخته شده یک نظر در مورد “قرار دادن یک ضربه بر روی دوست پسر” را در او به خود است. فروشنده ادعا کرد که او احساس او به دنبال او “مانند او لباس های خود را با چشمان او” ساخته شده است که او را در حمام پنهان در محل کار برای جلوگیری از او.

یکی دیگر از کارمند متهم مارتینز از گفتن او در مورد برهنه عکس او در طول آریاس دادگاه با توجه به سوابق دادگاه.

با توجه به شکایت یک کارمند گفت: مارتینز به او گفت: “او می خواست به صعود او مانند یک قانون و یا کلمات به آن اثر است.” شکایت اظهار داشت مارتینز دعوت او به لاس وگاس و گفت: او می تواند حدس می زنم رنگ لباس زیر خود را.

دیگر اتهامات پیشبرد

حتی اگر o’neil حکومت که مارتینز خواهد نه چهره اخلاق اتهامات عنوان شده برای این اتهامات آزار و اذیت جنسی در داخل شهرستان دادستان دفتر دادستان در حال انتظار برای یک جلسه در ماه آوریل برای باقی مانده را با خود ندارد.

با توجه به نوار وضعیت شکایت رسمی مارتینز خیره شد و اظهار نظر در یک دادگاه خبرنگار ظاهر در حالی که او مشغول به کار بود در طول جلسات در آریاس مورد. او همچنین ادعا کرد او را نامناسب نظرات.

“من مانند کسی که در دامن” و “من می خواهم برای دیدن آنچه که در داخل آن دامن” یا “من واقعا می خواهم برای دیدن آنچه که در داخل” در میان این نظرات با توجه به سوابق دادگاه.

دادگاه خبرنگار گفت: پس از آریاس مورد مارتینز به او گفت: “من واقعا از دست کسانی که به دامن” با توجه به اسناد و مدارک.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>