توکیو, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — شرکت راه آهن شرق ژاپن (JR شرق) امروز اعلام کرد با همکاری Infarm – جهان پیشرفته ترین و به سرعت در حال رشد کشاورزی شهری پلت فرم برای ارائه طیف وسیعی از محصولات تازه رشد و برداشت در Kinokuniya فروشگاه های خرده فروشی با شروع تابستان سال 2020 است.

اولین توافق در آسیا, the JR East partnership شامل یک اعلامیه از سرمایه گذاری در Infarm است که معرفی این شرکت تولید و به مصرف کنندگان تازه-کشت و برداشت در توکیو محل JR East خرده فروشی مواد غذایی بازوی Kinokuniya Co. Ltd.

اضافی در توافق با ملی مواد غذایی توزیع کننده Muroo Co. Ltd پشتیبانی خواهد کرد مرحله به مرحله گسترش برای برلین-بر اساس شرکت در سراسر ژاپن در سال 2021. با هم سه نفر از توافق خواهد شد درایو Infarm رشد در آسیا توسعه یافته ترین بازار خواهد شد و با حمایت Infarm ژاپن جدید شرکت های وابسته در منطقه است.

ژاپن متراکم ترین شهرهای نمایندگی دو چالش ها و پتانسیل توزیع مدولار کشاورزی شهری برای شهرستانها در سراسر جهان. همکاری ما با چنین قوی متحدان JR شرق Kinokuniya و Muroo Co. نه تنها علامت Infarm ورود به یک ملت شناخته شده در سطح جهان برای مراقبت و کیفیت آن مواد غذایی, فرهنگ, اما شتاب توانایی ما برای ساخت یک اکوسیستم از همکاران در سراسر جهان است که در کنار هم قادر خواهد بود برای تغذیه 7 میلیارد در شهرستانها در سال 2050, با, تازه, پایدار مواد غذایی اظهار قرض Galonskaاز بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Infarm.

Infarm توسعه یافته ترین در جهان پیشرفته به راحتی مقیاس پذیر و به سرعت در حال گسترش پذیر مدولار مزارع است که می تواند هر فضای خرده فروشی و انجام هر گونه تقاضای بازار است. هر یک در فروشگاه مزرعه ارائه می دهد یک محیط کنترل شده با رشد سالم را که عطر و طعم طبیعی و خواص هر گیاه.

فرد مزارع به هم متصل شده و کنترل از راه دور از مرکز کشاورزی پلت فرم است که جمع آوری تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات در مورد هر گیاه را به رشد و یادگیری تنظیم و بهبود خود را به طور مداوم پس از هر گیاه رشد می کند و بهتر از قبل.

Infarm کارکنان به طور منظم بازدید از مزارع برداشت گیاهان محل آنها را در نقطه ای از فروش و گیاه نهال های جدید برای چرخه بعدی. مصرف کنندگان دسترسی به گیاهان در تازه ترین نقاط هنوز زنده با ریشه های خود را پر از مواد مغذی و طعم.

“Infarm ارائه می دهد یک نوآوری مصرف کننده محور رویکرد به کشاورزی شهری است که می تواند کمک به پویا گفتگو در مورد ما چگونه فکر می کنم در مورد رابطه بین تکنولوژی و پایدار مواد غذایی در اینجا در ژاپن. به عنوان یکی از Infarm را در مرحله اولیه سرمایه گذاران و مدیر عامل Infarm ژاپن و من هیجان زده در مورد فرصت های ما به همکاری با دیگران در سراسر صنایع غذایی ما به عنوان ما با هم کار کنند برای ساخت آینده ای بهتر” اظهار نظر Ikuo C. Hiraishiمدیر عامل Infarm ژاپن است.

تاسیس در سال 2013 Infarm یکی از بزرگترین کشاورزی شهری سیستم عامل برداشت و توزیع بیش از 250 ، 000 گیاهان در هر ماه در سراسر شبکه خود را. Infarm در حال حاضر به اجرا در سراسر دانمارک, فرانسه, آلمان, لوگزامبورگاز پادشاهی متحده, ایالات متحده و سوئیس که در آن مستقر شده بیش از 600 مزارع در فروشگاه ها و مراکز توزیع. از سال 2013 این شرکت را مطرح کرده است بیش از 100 میلیون توماناخیرا با یک 2019 بودجه سری B دور چراغ های اروپایی سرمایه شرکت Atomico.

در مورد Infarm
تاسیس در سال 2013 توسط Osnat Michaeli و برادران قرض و پسر Galonska, Infarm ترکیبی بسیار کارآمد مزارع عمودی با اعضای فن آوری و یادگیری ماشین برای ارائه یک جایگزین سیستم غذایی است که انعطاف پذیر و شفاف و مقرون به صرفه است. شرکت توزیع هوشمند خود مدولار مزارع در سراسر محیط شهری به رشد تولید این شهر را برای ساکنان. با برش لبه R&D اختراع فن آوری و پیشرو چند انضباطی تیم Infarm تاسیس شد و در رویایی ماموریت: کمک به شهرهای خودکفایی در تولید مواد غذایی در حالی که به طور قابل توجهی بهبود ایمنی و کیفیت و اثرات زیست محیطی از مواد غذایی ما است.

منبع Infarm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de