جی پی مورگان: تغییر آب و هوا را تهدید می کند ‘زندگی انسان به عنوان ما آن را می دانم’

افراطی ترین خطرات تغییر آب و هوا را نمی توان رد کرد — از جمله فروپاشی تمدن بشری با توجه به JPMorgan Chase & Co.

“پاسخ به تغییر آب و هوا باید با انگیزه نه تنها مرکزی برآورد نتایج بلکه با احتمال شدید حوادث” بانک اقتصاددانان دیوید مکی و موری نوشت: در یک Jan. 14 گزارش به مشتریان. “ما نمی توانیم از نتایج فاجعه بار که در آن زندگی انسان به عنوان ما آن را می دانم تهدید است.”

این تحلیلگران هشدار داد که در سال گذشته از ‘Black Swan’ نقطه اوج که می تواند فشار سیاره و اقتصاد به قلمرو ناشناخته همچنین گفت که دیگر که تغییرات آب و هوایی اکشن است که تاخیر بیشتر هزینه آن را به آدرس بعد.

دولت بانک مرکزی و رهبران کسب و کار شروع به دست و پنجه نرم کردن با تاثیر تغییر آب و هوا از جمله آب و خشکسالی و سیل.

اتحادیه اروپا به تازگی گذاشته گسترده زیست محیطی برنامه های سرمایه گذاری. در ایالات متحده فدرال رزرو اتحاد پیوست و دیگر بانک های مرکزی در تحقیق پتانسیل اثرات اقتصادی و دموکراتیک نامزدها در حال اجرا برای رئیس جمهور اعلام کرده اند طیف وسیعی از آب و هوا پیشنهادات — تهاجمی ترین که سبز جدید مقابله با حمایت برنی ساندرز و الیزابت وارن.

برآورد هزینه های تغییر آب و هوا متفاوت است به طور گسترده ای بسته به روش و با دانشمندان و اقتصاددانان جریان اصلی ورود در آمار و ارقام از بین 1% و 30% جهانی تولید ناخالص داخلی تا پایان قرن.

داده های مورد استفاده توسط جی پی مورگان برآورد که “کسب و کار به عنوان معمول” رویکرد که در آن درجه حرارت جهانی بالاتر از 3.5 درجه سانتیگراد توسط 2100, خواهد, کاهش تولید ناخالص داخلی سرانه 7.2٪.

حتی هنوز پیش بینی از آسیب های اقتصادی احتمالا “خیلی کوچک” بانک اقتصاددانان نوشت. “مدل های اقتصادی در تلاش برای مقابله با احتمال کم رویدادی است که می تواند ثابت کند فاجعه بار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>