JPMorgan Chase & Co, بزرگترین کشور وام دهنده با دارایی بالا بردن قرض گرفتن استانداردهای این هفته برای جدید ترین وام های مسکن به عنوان بانک حرکت می کند به کاهش خطر وام ناشی از رمان coronavirus اختلال.

از روز سه شنبه مشتریان تقاضا برای وام مسکن جدید نیاز به نمره اعتباری حداقل 700 و مورد نیاز خواهد بود به پرداخت معادل 20 درصد از ارزش خانه.

تغییر برجسته چگونه بانک ها به سرعت تغییر چرخ دنده ها برای پاسخ به تیره شدن چشم انداز اقتصادی ایالات متحده و استرس در بازار مسکن پس از اقدامات برای مهار این ویروس قرار دادن 16 میلیون نفر از کار و سقوط این کشور به رکود اقتصادی است.

“با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ما در حال ساخت تغییرات موقت است که اجازه خواهد داد که ما را به بیشتر از نزدیک تمرکز بر خدمت به مشتریان موجود” امی Bonitatibus مدیر ارشد بازاریابی افسر جی پی مورگان چیس خانه وام کسب و کار به رویترز گفت.

بانک چهارم متحده بزرگترین وام دهنده وام مسکن در سال 2019 با توجه به صنعت نشر در داخل مالی وام مسکن.

این تغییرات باید به کمک جی پی مورگان کاهش قرار گرفتن در معرض آن به وام گیرندگان که به طور غیر منتظره از دست دادن شغل خود رنج می برند کاهش دستمزد و یا که خانه از دست دادن ارزش. این بانک گفت: این تغییر نیز آزاد کردن کارکنان برای رسیدگی به افزایش وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) درخواست که در نظر گرفتن دیگر به فرایند با توجه به کارکنان از صفحه اصلی و غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

Refinancing درخواست افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در بیش از یک دهه در ماه گذشته به عنوان نرخ میانگین در 30 سال ثابت نرخ وام مسکن, محبوب ترین وام مسکن کاهش یافت و به نزدیکی رکورد پایین با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن (MBA).

جی پی مورگان نمی خواهد فاش فعلی حداقل الزامات مورد نیاز برای آن های مختلف محصولات وام مسکن اما به طور متوسط پرداخت در سراسر بازار مسکن حدود 10 درصد با توجه به MBA.

جدید اعتباری استاندارد انجام نمی شود به جی پی مورگان را حدود چهار میلیون وام مسکن موجود مشتریان و یا با درآمد پایین و متوسط وام گیرندگان که واجد شرایط برای آن “DreaMaker” محصول که نیاز به حداقل 3 درصد پایین پرداخت و 620 نمره های اعتباری.

بازار مسکن ایالات متحده تا به حال شده است در یک جای پای ثابت در اوایل سال جاری اما با عمیق تر شدن رکود می شود و خریداران خانه قادر به مشاهده خواص و یا خرید با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات بحران بهداشت و درمان در حال حاضر تهدید به از خط خارج شدن این بخش است.

بازار وام مسکن مسکونی است که در حال حاضر تحت فشار پس از گیرنده درخواست برای تاخیر در پرداخت وام مسکن افزایش یافت 1,900% در نیمه دوم ماه مارس, رویترز گزارش داد.

انجمن ملی از Realtors در ماه گذشته گفت: فروش خانه سقوط می تواند حدود 10 درصد در کوتاه مدت در مقایسه با تاریخی فروش برای این زمان از سال است. فدرال رزرو مارس بررسی مصرف کننده گفت: قیمت خانه شد و انتظار می رود رشد 1.32% در طول سال کمترین مطالعه پس از بررسی آغاز شد و در سال 2013 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im