جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon دستخوش اورژانس جراحی قلب

JPMorgan Chase & Co. مدیر اجرایی جیمی Dimon است که دوره نقاهت بعد از اورژانس جراحی قلب انجام شده صبح روز پنجشنبه با نمایندگان مصرف بیش از او به عنوان recuperates بانک گفت.

Dimon, 63, تجربه یک پارگی در قلب او شریان اصلی که زود و با موفقیت درمان, جی پی مورگان گفت: عموم آزاد داخلی, ضبط خبرنگاری.

او “بیدار هشدار و دوره نقاهت خوب” با توجه به یادداشت.

این بانک با همکاری رئیس جمهور و co-مدیر عامل افسران دانیل پینتو و گوردون اسمیت ارسال پیام به همه کارکنان و در حال اجرا جی پی مورگان به عنوان Dimon بازیابی.

Dimon شده است مدیر عامل شرکت جی پی مورگان برای بیش از یک دهه است و بزرگ تر از زندگی چهره در وال استریت.

او از مد افتاده خود را به صدای صنعت و فعال تر در واشنگتن در سال های اخیر است. او اغلب با استفاده از پلت فرم خود را به عنوان رئیس کشور بزرگترین بانک برای اظهار نظر کردن در مورد مسائل است که خارج از آن محدوده از جمله مهاجرت آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

در زمان های مختلف Dimon نیز مسخره تنظیم کننده های مالی, نفرین در ظاهر عمومی و شوخی در مورد تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده.

در طول زمان خود را در راس JPMorgan, Dimon است تبدیل بانک به جهانی کرگدن با موقعیت پیشرو در بسیاری از کسب و کار کلید از طریق بحران دوران ادغام و همچنین به عنوان فرصت طلب بازار-به اشتراک گذاری آن هستیم.

خود را آسیب پذیر ترین زمان به عنوان مدیر عامل ممکن است پس از یک تاجر شناخته شده به عنوان “لندن نهنگ” باعث میلیاردها دلار ارزش زیان از مشتقات موقعیت خود را در سال 2012 که مدیریت نادیده گرفته شده است.

تحلیلگران صنعت مشخص پینتو و اسمیت به دست توانمند در راس جی پی مورگان اما اشاره کرد که Dimon ترساندن بهداشت مطرح شده سوال جدید در مورد چه کسی موفق خواهد شد او را برای مدت طولانی. او همچنین مبارزه سرطان گلو پس از تشخیص در سال 2014 که در کنار او برای چند ماه.

“خط پایین این است که آقای Dimon است که اغلب به عنوان یک دست ثابت برای صنعت بانکداری در طول زمان آشفته (مانند ما در حال حاضر)” KBW تحلیلگر برایان Kleinhanzl گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان مراجعه کننده به های اخیر هرج و مرج در بازار و نگرانی های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس. “نداشتن او در راس جی پی مورگان است که متوسط منفی است.”

بیماری که Dimon تا به حال عمل جراحی در روز پنج شنبه است که به نام یک ديسکسيون حاد آئورت.

آن را شامل یک قطره اشک به لایه درونی از آئورت به گفته کلینیک مایو ، آن می تواند کشنده باشد اگر پارگی ناشی از طریق خارج آئورت دیوار.

زمانی که Dimon رفتن را از طریق درمان سرطان او محدود سفر و کمتر ظاهر عمومی اما در نهایت بهبود و بازگشت به کار.

سوال در مورد که ممکن است موفقیت او وجود داشته است برای سال ها به عنوان بسیاری از مدیران که به عنوان جانشینان بالقوه چپ از بی حوصلگی و یا برای فرصت های دیگر.

پینتو یا اسمیت نسبتا نزدیک در سن Dimon که گفت: در ترویج آنها در سال 2018 که او می خواست به ماندن در شغل برای پنج سال یا بیشتر.

دو نفر دیگر اغلب صحبت در مورد به عنوان پتانسیل مدیران اجرائی ماریان دریاچه اجرا می شود که جی پی مورگان مصرف کننده کسب و کار و همچنین به عنوان رئیس امور مالی جنیفر Piepszak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im