CAMBRIDGE, Mass., مارس 16, 2020 /PRNewswire/ — به عنوان یک تعداد زیادی از کالج ها, دانشگاه ها و مدارس متوسطه در حال حرکت به کلاس های آنلاین “تا اطلاع ثانوی” به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس بسیاری از ارومیه با مشکل اواسط دوره محوری از کلاس درس به آموزش آنلاین — با عملا هیچ زمان برای آماده شدن برای چالش های بسیار متفاوت از راه دور آموزش و پرورش است. به این آدرس به سرعت در حال ظهور نیاز مشتری اعلام کرده است که آن را ارائه دسترسی رایگان به تمام آن آموزشی محتوای ویدیویی از طریق 15 ژوئن 2020.

“ژوپیتر می خواهد برای کمک به دانش آموزان و مربیان برای کاهش اختلال از COVID-19 مهار تلاش های در طول ترم بهار” اعلام کرد موشه Pritsker, Ph. D., ژوپیتر مدیر عامل و بنیانگذار شرکت. او توضیح داد: “این یک فرصت برای ما به بازگشت به جامعه ما در زمانی که انعطاف پذیری و سازگاری بسیار مهم هستند. JoVE بصری منابع یادگیری می تواند کمک به مربیان و دانش آموزان ادامه کار خود را بدون گم شده ضرب و شتم.”

این پیشنهاد شامل دسترسی آزاد به منابع زیر:

  • JoVE هسته – تصویری کتاب درسی که جدا و بصری ارائه مفاهیم اصلی در زیست شناسی و روانشناسی اجتماعی به بهبود یادگیری و درک مطلب.
  • JoVE آموزش علوم – مجموعه ای از ساده و آسان به درک تصویری تظاهرات در هشت زمینه های بنیادی
  • Lab Manual – جامع برنامه درسی متمرکز ویدئوها به صورت مقدماتی آزمایشگاه زیست شناسی دوره

در صورت نیاز مشتری متخصصان برنامه درسی در دسترس هستند برای کمک به دانشکده نقشه ژوپیتر ویدئوها به برنامه درسی خود را نیز بدون پرداخت هزینه. کلر Winthropمشتری را مدیر, مشتری, موفقیت, یادداشت “ما متخصصان برنامه درسی گسترده تجربه همکاری با دانشکده در تعبیه ژوپیتر ویدئوها در دوره های خود را.”

“به عنوان جهان هدایت قلمرو ناشناخته جهانی همه گیر در عصر دیجیتال اخیر ارتباطات و تکنولوژی آموزشی پیشرفت قرار داده خواهد شد یک آزمایش واقعی است. آنچه که ما از تجربه یادگیری بهتر خواهد شد آماده سازی ما برای چالش های آینده,” دکتر گفت: Pritsker.

چگونه برای به دست آوردن دسترسی رایگان: علاقه مند علمی مدیران و آموزگاران و دانش آموزان می توانند با پر کردن این فرم و یا به سادگی رسیدن به [email protected] به راه اندازی یک حساب کاربری.

در مورد JoVE

JoVE پیشرفت تحقیقات علوم و آموزش و پرورش با تولید و انتشار ویدئوها از آزمایش های علمی از برترین آزمایشگاه های سراسر جهان است. JoVE آموزش و پرورش راه حل های اثبات شده برای بهبود بنیادی در آموزش و یادگیری و کمک مربیان خود برسد یادگیری دانش آموز نتیجه اهداف; پوشش مفاهیم اصلی به روش های پیشرفته و نظریه ها. بالا تاثیر انیمیشن ها و تجسم واقعی زندگی رویدادهایی فعال کردن سریع در عمق درک و حمایت حاوی یادگیری و کلاس درس بدبختانه طرح. محتوا را می توان تعبیه شده در دوره های آموزشی از طریق ترین آموزش سیستم های مدیریت و یا اختصاص داده شده به عنوان مستقل و مکمل های.

ژوپیتر در Facebook | Twitter | LinkedIn

JoVE Coronavirus را به صورت رایگان در مرکز منابع

برای حمایت از این علوم در جامعه تلاش خود را برای رسیدگی به بحران بهداشت و درمان آورده COVID-19 مشتری ساخته شده است که آن coronavirus متمرکز بر محتوا و منابع مرتبط آزادانه در دسترس است.

رسانه های تماس: اولگا Karanikos

منبع JoVE

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im