نیویورک, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — کنکورد نوشتن کمیته اعلام کرد انتشار جاش ایسن را مجموعه جدیدی از اشعار و مقالات. آنها با انتشار این نسخهها کار در یک نورد اساس josheisen.com. یک اطلاعیه برای یک معامله کتاب است که انتظار می رود در بهار.

در اولین انتخاب منتشر ایسن با استفاده از شعر برای انتقال جمعی همدلی که در آن خواننده است که هر دو موضوع و هدف. او امیز سبک است که یک هجو از خود آگاه طنز را که ادعا می کند در دیدگاه ملی و خلق و خو در حالی که فاصله خود را به منظور آن را ادعا می کند. ایسن را اشعار شاش و سرکه را در یک دیگ شکر وانیلی پودینگ.

ایسن اول شش اشعار ذکر شده با یک شرح مختصر:

(a) در ‘همه چیز از دولت’ ایسن با استفاده از تغییر شکل قصیده به صحبت می کنند برای حوصله و آماده نبرد در مقایسه با سیاستمداران که به طور معمول صحبت کردن به آنها. ایسن تصور احساسات از مبارزه روزمره. او تضاد این مبارزه واقعی با فکری مقاومت از خود منصوب رهبران با انگیزه جاه طلبی. این ‘نوای سخت spined حاکم تنها مادر است که به ویژه تند و تلخ.

(ب) سیاسی ‘مرد’ قرار می دهد ایسن مخاطبان را مستقیما در لحظه ای که یک مرد خوب فداکاری یک اصل برای به دست آوردن چیزی بزرگتر تنها به آمده تا دست خالی. حماقت از یک نجیب و unambitious سیاستمدار است بر روی صفحه نمایش کامل.

(c) در امریکا و زاری است یک اهل تفریح و بازی قطع شده یک ملت imploding به ورطه از خود تناقضات. ایسن منعکس کلمات در عبارات معمول و juxtaposes ناهنجار تصاویر با نامطلوب ریتمیک قدرت.

(d) آمریکایی کالج, شوخ است و در عین حال مرده-جدی نقد ایده تحصیل کرده بودن. ایسن در معرض ناامنی در پشت smugness از یک تازه ضرب کالج فارغ التحصیل. آن را به عنوان یک استعاره برای ملی به تعهدات موسسات که تقسیم مردم خودسرانه.

(e) حسن نیت چین ارائه می دهد کامل متوقف شده sandbagging از تردید نسبت به مخمصه Uighurs. ایسن است بی شرم در تماس خود را به یاد داشته باشید و به یادآوری شود. او بار مخاطبان با هر دو عمل و حرکت دیگران به عمل است.

(f) آخرین نظری انتزاعی اما کنترل شده سبک است که منتشر خواهد شد بعد از آن سریال و گوش دادن به ایسن را زودتر کار می کند. شعر کلمات و آهنگ مبهم آشکار درد ایسن ویژگی های بی جا و سوء ظن و اختلاف آن را به جنبش در آوردن.

کنکورد در نسخه بعدی قرار است در ماه آوریل که در آن ایسن را انتخاب شامل مقالات سیاسی است که در آن طنز و قوانین ورق را رو کردن به دنیوی تصاویر wedged به آنچه به نظر می رسد در نقطه به عنوان خوانده شده مانند یک op-ed. این نسخه همچنین شامل اشعار است که بیشتر پایین مسیر ایسن بررسی در آخرین دیگر.

جاش ایسن است که یک مربی و نویسنده مستقر در نیویورک. او به زودی اعلام برنامه از مکان های که در آن او به عنوان خوانده شده و شعر او به صورت ناشناس.

برای اطلاعات بیشتر josheisen.com. برای تمام سوالات و یا سوالات مطبوعات تماس با ما press@concordeeducation.com.

تماس با ما:
استنلی U.
9173634149
235130@email4pr.com

منبع کنکورد آموزش و پرورش

لینک های مرتبط

http://josheisen.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de