یوسف Okotie-Eboh بنیاد به آدرس صلح و حل تعارض را به راه اندازی

رئیس جمهور سابق نیجریه, Dr. Goodluck Ebele Jonathan خواهد بود که سخنران اصلی در حالی که سابق امور خارجی وزیر پروفسورBolaji Akinyemiمشهور محقق ، آنیا. O. آنیا در میان مقامات به صحبت می کنند در یک وبینار

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط خانواده و امضا شده توسط دکتر(Mrs) Dere Awosika راه اندازی این بنیاد است که در پیشبرد آرمان های صلح آمیز و جامعه بهتر است که اواخر Okotie-Eboh ایستاده بود در طول عمر خود.

“صلح و امید از هر ملت وعده از هر سیاستمدار و تمایل هر فرد است. اثرات جنگ و خشونت گسترده و غیر ممکن است که به راستی جداگانه خود. صلح تنها راه حل فراهم می کند که امنیت و وعده و توسعه پایدار به سوی آینده ای بهتر.

“به این دلایل است که یوسف Adolo Okotie-Eboh صلح و حل تعارض بنیاد تاسیس شد.”

دکتر Awosika بیشتر اشاره کرد که بیش از 600 میلیون نفر جوان در سراسر جهان زندگی می کنند در فرار و درگیری در مناطق مستعد و نهفته در راه های مختلفی از لحاظ اقتصادی و اجتماعی است.

“این است که به امید این بنیاد از طریق ساختار و تثبیت تلاش برای ارائه ماندگار و پایدار صلح به کسانی که بیشترین نیاز به آن: جوانان است.”

برنامه فعالیت برای راه اندازی خواهد شد و پا زدن شروع با یک مراسم یادبود در کلیسای باپتیست Ikoyi, Lagos ; یک talk show on ‘Millennials در سیاست” هر دو در دوشنبه, جولای 6. این نشان می دهد بحث خواهد شد توسط DigiConverge یک تکنولوژی پلت فرم برای پخش زنده و وب سایت کنفرانس ها.

متولد 22 فوریه 1955 به خانواده معروف از رئیس فستوس Okotie-Eboh, نیجریه اولین پست-استقلال وزیر دارایی در Ugbori جامعه ورری در حال حاضر روز دلتا دولت.

Okotie-Eboh آموزش دیده به عنوان یک خلبان در معتبر Burnside-ott حمل و نقل هوایی مرکز آموزش اوپا-لوکا فرودگاه ایالات متحده آمریکااما رفت و به کسب و کار خصوصی در بازگشت به نیجریه.

او همچنین درگیر در سیاست چهارم جمهوری به عنوان یک پایه و عضو حزب خلق دموکرات(PDP) در دلتا دولت و یکی از چهره های کلیدی در تکامل همه مترقی کنگره(APC).

منبع Okotie-Eboh بنیاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de