– Jorge Polanco منطقه به وضوح به یاد می آورد اولین بازی خود را در لیگ های بزرگ. او وارد ورزشگاه فرشتگان در چهارمین دور از یک بازی در آناهایم و فرستاده شد تا به عنوان یک hitter وظیفه خرج کردن در نهم زمین باز یافته. او در زمان چهار و راست توپ از ارنستو Frieri, سرش می دویم. به پایه اول و به زودی مسابقه در اطراف به نمره در یک پایگاه لود دو جو مور.

آن را مناسب است که آن مور چون در آن روز در سال 2014 Polanco شد اولین بار, دوقلو, بازیکن پس از مور به لیگ برتر اولین بازی خود را قبل از تولد 21. و در حال حاضر Polanco است لینک دیگری برای مور در ذهن: تقلید شماره 7 را طول عمر در مینه سوتا است.

“این باعث می شود من احساس خوبی در مورد فکر می کنم. تماشای یک بازیکن بزرگ مانند جو مور بازی با دوقلوها که برای مدت طولانی آن را می سازد شما افتخار” Polanco گفت.

سطح راحتی خود را واضح و روشن در رفتار و در بازی خود را. Polanco منطقه شکوفا شده به همه ستاره shortstop سال گذشته منجر دوقلوها در اجرا می شود, بازدید, دو برابر سه برابر و پیاده روی و بیش از بازپرداخت اعتماد به نفس دوقلوها نشان داد او با موافقت $25.75 میلیون قرارداد در ماه فوریه گذشته. او همچنین شروع به ریختن خود bashfulness و در بهار امسال به طور منظم به چت کردن هم تیمی های او به عنوان سر به قفل خود را در گوشه ای دور با تسلط به زبان انگلیسی است که او حل و فصل در سال گذشته برای به دست آوردن.

او تا به بازی و در عین حال در این بهار به عنوان بهبود او از نوامبر عمل جراحی برای از بین بردن آزار دهنده و تکراری-استرس و درد در سمت راست مچ پا. اما Polanco که برنامه ریزی شده است برای شروع به عنوان تعیین شده hitter وظیفه یکشنبه, انتظار دارد در این فصل حتی بهتر از گذشته است.

“او تا به بسیاری از اعتقاد خود و ما یک تن از اعتقاد او” مدیر Rocco Baldelli گفت. “او خودش را در این لیگ است.”

گفت: Polanco: “من افتخار است. من سعی کنید به صحبت کردن با هر کسی در [دوقلوها محل باشگاه وانجمن]. من نمی خواهم هر کسی که برای دیدن من به عنوان یک جانباز. من می خواهم آنها را به من به عنوان یک مرد می تواند آنها صحبت کنم.”

در عین حال در یک محل باشگاه وانجمن با Nelson Cruz جاش دونالدسون و سرجیو Romo, Polanco در واقع یک جانباز از مرتب کردن بر اساس. Polanco منطقه را برای اولین بار با دوقلوها آمد در ژوئن 26, 2014 — زودتر از هر بازیکن دیگر در فهرست. با کایل گیبسون رفتگان و ترور ممکن است ورود آمدن شش هفته بعد از Polanco منطقه است که در حال حاضر ارشد دوقلو و تمایز است که او می یابد یک کمی مسخره — اما همچنین مقدار زیادی رضایت بخش است.

“من نمی دانم. بسیاری از بچه ها باید زمان بیشتری را نسبت به من,” Polanco یادداشت ها به درستی داده شده است که او تنها پنج بازی در این رشته در سال 2014 و تنها چهار در سال 2015. “اما من فکر می کنم در مورد [پیشرفت من] بسیاری است. بودن در اینجا در حال تاسیس بودن و راحت نگه داشتن و بهتر بودن یک All-Star — من سخت کار می کرد برای آن است.”

هر چند در 26 او هنوز هم باقی مانده است یکی از بازیکنان جوان در فهرست Polanco شده در دوقلوها سازمان پس از امضای یک روز پس از تولد 16 در سال 2009 بیش از یک دهه پیش. اگر او همچنان در مینه سوتا از طریق پایان قرارداد خود را که شامل گزینه در سال 2024 و ’25 و او را باید صرف 17 فصل به عنوان یک دوقلوها کارمند — یا یکی کمتر از مور, طولانی ترین-شاغل دوقلوها بازیکن تا کنون.

بله که باقی مانده است و هیچ تضمینی وجود ندارد که او باقی خواهد ماند مولد نه به ذکر است untraded بیش از نیمی از یک دهه از هم اکنون. اما Polanco منطقه اذعان فکر مور-مانند حرفه ای, شروع و پایان در یک مکان رخ داده است به او ،

“مینه سوتا مانند خانه احساس می کند برای من بیش از حد. من آن را دوست دارم. مردم خوب هستند. من احساس می کنم راحت وجود دارد” Polanco منطقه گفت: از تابستان آدرس جایی که او زندگی می کند Lucero و دو پسر جوان. “اگر من اقامت وجود دارد, من می خواهم خوشحال می شود.”

شک شانس خود را اگر دوست دارید اما به طور غیر منتظره به ماندن در یک محل است که داستان Polanco حرفه ای. از لحظه ای که او امضا Polanco شنیده ام که او یک دائم shortstop که او خواهد بود در حال حرکت به پایه دوم هنگامی که یک گزینه بهتر است وارد شده است. این همه سال بعد او هنوز هم در کوتاه مدت.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در زمانی که من برای اولین بار در اینجا در مورد او بازی موقعیت های دیگر از shortstop. من به یاد داشته باشید ما گفت: “بیایید اگزوز بالقوه وجود دارد ، بیایید صبر کنید تا ما با اطمینان می دانیم درست است؟’ “گفت: Derek Falvey دوقلوها رئیس جمهور از عملیات بیس بال. “وجود دارد که پرتاب شد یک نگرانی اما او ساخته شده برخی از تغییرات خود را کاهش بازوی اسلات توسعه بیشتر حرکت طبیعی. او ما shortstop. ما خوشحال با او را به عنوان ما shortstop.”

است که می گویند که تغییر نمی در نهایت به عنوان Polanco سنین است. در دراز مدت Falvey گفت: “همیشه وجود دارد رفتن به فرصت های متعدد برای یک مرد که ورزشی است. که به می گویند او نمی تواند Marwin [Gonzalez] و حرکت در سراسر زمینه ؟ من شرط می بندم او می تواند آن را انجام دهد.”

اما وجود دارد هیچ برنامه در حال حاضر.

“او همیشه با یک روایت در مورد آن, اما نگاهی به شرکت او در” Falvey گفت. “شما نگاه در سراسر این بازی بسیار عمیق و موقعیت در حال حاضر. فقط در AL به تنهایی شما رو [کلیولند فرانسیسکو] Lindor شما رو [هوستون کارلوس] کوریا شما رو [بوستون Xander] Bogaerts. برخی واقعا انجام, استعداد بچه ها در یک موقعیت است. شده اند All-Star استارت آن را بسیار قابل توجه است.”

شاید برای دیگران. نه به Polanco. حتی در آن روز اول نزدیک به شش سال پیش است.

او شوکه شده است برای دریافت یک تماس تلفنی از کلاس های خود یک فورت مایرز مدیر داگ Mientkiewicz حدود ساعت 1 صبح دنی سانتانا مجروح شده بود خود را از مچ پا ادواردو Nunez نمی آمد معلولان لیست برای چهار روز بیشتر و سپس-مدیر کل تری رایان تصمیم گرفته بودند Polanco کمتر از دو هفته به دور از تولد 21 اضطراری پشتیبان از او در حال حاضر در 40-مرد roster. او اولین (و تا به امروز تنها) بازیکن را به پرش از یک کلاس به دوقلوها پس از جیم Eisenreich در سال 1982.

“Mientkiewicz به من گفت که زمانی که او به من این خبر گفت: ‘خورخه شما می توانید بازی وجود دارد. رفتن آنها را نشان می دهد. به بهترین تلاش خود را,’ ” Polanco گفت. “من گفت:” من نمی ترسم برای ضربه زدن.’ من کمی عصبی اما من می ترسم در صفحه است.”

او نشان داد آن را با رفتن 2-برای-5 بیش از چهار بازی قبل از فرستاده بودن خود را بزرگ-لیگ ضربه دو اجرای سه گانه در یک 0-2 شکستن توپ از تگزاس نزدیک Joakim سوریا. “آن را سرگرم کننده بود” Polanco گفت. “من احساس می کنم بازی خوب است.”

او هنوز هم می کند و او می خواهم به آن را نگه دارید برای مدت زمان طولانی. در واقع شاید طولانی تر از مور.

“من می خواهم به نلسون کروز. به عنوان یک فرد به عنوان یک بازیکن” Polanco منطقه گفت: از سالمند-دولتمرد هم تیمی. “من می خواهم به بازی [وقتی من] 40 سال, بیش از حد.”

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله misstated دنی سانتانا نام خانوادگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im