جونی ارنست گرفتن ‘هک’ از ایران برای پایه تغییر نام

سناتور. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا می گوید او را بدست مقاومت از همکار جمهوریخواهان در حمایت از لایحه دفاعیه ارائه به تغییر نام پایگاه نظامی که تتم مؤتلفه آمار و ارقام.

“من اخذ شده است هک از خود من ، من مایل به نگاهی است که از حزب خود من دلیل آن را درست انجام دهید” ارنست گفت: Black رهبران جامعه در Des Moines, آیووا سرمایه اعزام شده است.

اما او گفت:, “من می تواند مراقبت از یک ذره اگر ما نگه داشتن آن نام به دلیل آن شد متفق ژنرال.”

ارنست یکی از اعضای مجلس سنا نیروهای مسلح کمیته پشتیبانی از اصلاحیه در سالانه هزینه های دفاعی لایحه نیاز به نام به تغییر در یک مقدار مشخصی از زمان اختصاص داده شده.

این موضع است که در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که نمی خواهید هر گونه تغییر نام در پایگاه زیرا این بخشی از تاریخ ما است.

اما ارنست در ادامه رکورد یکشنبه گذشته در حمایت از دفاع از لایحه بودجه گفتن سی ان ان “وضعیت اتحادیه” او “دوست دارم” برای رئیس جمهور برای ثبت نام در این لایحه.

“من دوست دارم که او را به ثبت نام در این لایحه و حرکت رو به جلو” ارنست گفت. “مسلما ما باید به بحث … و اگر این چیزی است که کمک خواهد کرد که اگر ما می توانیم همه با هم به عنوان ذینفعان پس از آن من فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

ارنست در یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. یک Des Moines Register-Mediacom آیووا نظرسنجی در ماه ژوئن در بر داشت او انتهایی خود را دموکراتیک چلنجر ترزا سبز با 3 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im