بیانیه مشترک مدیر Jovita کررنزا و دبیر Steven T. Mnuchin در موفقیت این چک حفاظت از برنامه

واشنگتن, مه 3 سال 2020 /PRNewswire/ — ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت مدیر Jovita کررنزا و آمریکا وزیر خزانه داری Steven T. Mnuchin امروز با صدور بیانیه زیر را در موفقیت این چک Protection Program (PPP):

“چک Protection Program ارائه بحرانی پشتیبانی برای میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و دهها میلیون نفر از زحمتکش آمریکایی است.

“از آنجا دور 2 PPP پردازش وام آغاز شد و در آوریل 27, 2.2 میلیون وام های ساخته شده برای کسب و کارهای کوچک است که منجر به برتری تعداد همه وام های ساخته شده در PPP دور 1. ارزش کل این 2.2 میلیون وام که بیش از 175 دلار میلیارد دلار. قابل توجه حجم وام به طور متوسط در دور 2 $79,000و در عین حال یکی دیگر از شاخص هایی که این برنامه به طور گسترده مستقر و کمک به کوچکترین کسب و کارهای کوچک.

“حدود 500000 وام های ساخته شده توسط وام دهندگان با کمتر از 1 میلیارد دلار در دارایی و بانک. این وام دهندگان شامل انجمن توسعه موسسات مالی تایید شده شرکت توسعه Microlenders, مزرعه اعتباری موسسات وام و FinTechs. بیش از 850,000 وام—حدود یک سوم از 2.2 میلیون وام—ساخته شده توسط وام دهندگان با 10 میلیارد دلار از دارایی و یا کمتر است.

“پس از راه اندازی PPP در مارس 3SBA تا به پردازش بیش از 3.8 میلیون وام برای بیش از نیم تریلیون دلار از حمایت اقتصادی در کمتر از یک ماه.

“SBA سیستم های پردازش وام وام دهندگان می تواند پرداخت وجوه را به سرعت. ما را تشویق همه واجد شرایط وام دهندگان به شرکت و همه واجد شرایط وام گیرندگان که نیاز به این کمک برای کار با تایید وام دهنده به اعمال می شود.

“ما به طور کامل متعهد به تضمین این که کارگران آمریکایی و کسب و کارهای کوچک در ادامه به منابع آنها نیاز به دریافت از طریق به چالش کشیدن این زمان.”

اینجا کلیک کنید برای مشاهده داده ها

در مورد ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک

ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک باعث می شود رویای آمریکایی از مالکیت کسب و کار یک واقعیت است. به عنوان تنها رفتن به منبع و صدا برای کسب و کارهای کوچک حمایت قدرت دولت فدرال SBA سبب کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک با منابع و پشتیبانی آنها نیاز به شروع به رشد یا گسترش کسب و کار خود و یا بازیابی از اعلام فاجعه است. آن ارائه خدمات از طریق یک شبکه گسترده از SBA زمینه دفاتر و مشارکت با سازمان های دولتی و خصوصی. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.sba.gov.

تماس با ما: [email protected], (202) 205-7036
Follow us on Twitter, Facebook, وبلاگ & Instagram
انتشار شماره: 20-37

منبع ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک

لینک های مرتبط

http://www.sba.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de