جان Zogby به نیوز مکس تلویزیون: این بایدن ‘Blowout,’ در حال حاضر

نظرسنجی شماره در حال حاضر نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری یک “blowout امروز” برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن دارد اما سابقه تاریخی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود آن را هنوز هم با توجه به pollster جان Zogby در Newsmax تلویزیون.

“امروز آره فوران چاه نفت امروز” Zogby گفت: “روز شنبه گزارش.”

اما “ما باید تمام مبارزات انتخاباتی به اینجا بروید” او اشاره کرد.

“پس از کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 1998 مایکل Dukakis شد پیروزمندانه پیشرو پس از آن معاون رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با 17 درصد و در ادامه به از دست دادن 8 امتیاز درصد” Zogby اضافه شده به میزبان کمک مالی Stinchfield. “که 25 درصد span.”

برای انتخابات ریاست جمهوری turnarounds در چند ماه کوتاه “که بزرگترین است که من دیده ام” Zogby گفت.

او اضافه وجود دارد turnarounds در تاریخ اخیر بیش از حد در اواخر بهار امسال.

“به یاد داشته باشید جو بایدن داده شد تا به صورت مرده در مقدماتی و او در پشت صحنه,” Zogby گفت. “هر تعداد از چیزها می تواند اتفاق می افتد به تغییر معادله.”

Zogby ساخته قیاس از انتخابات ریاست جمهوری دوباره بجای اول برگشتن به کسی تعیین اهداف در از دست دادن وزن. این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن اما در هر صورت در حال اجرا وجود دارد و مایل نشانگر درگیر است.

“ما رای گیری که از 10 روز پیش رئیس جمهور توسط 13 [درصد] در واقع; که یک اندازه گیری در زمان” Zogby اشاره کرد. “اگر من نیاز به از دست دادن 20 پوند در نوامبر ، 3, من نمی خواهید به صبر کنید تا نوامبر. 3, من می خواهم برای دریافت در یک مقیاس هر یک بار در چندی و آزمون پیشرفت من.

“اگر من رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه در زمان من می گویند آن را برای رفتن به یک چالش برای از دست دادن همه که وزن. اما این به آن معنا نیست که من نمی توانم آن معنا نیست که من نمی خواهد.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de