جان اشنایدر به نیوز مکس تلویزیون: خوب پسر به معنای هیچ آسیبی

پس از اولیه خود را در اعتراض به نقض ما “حق تجمع مسالمت آمیز” بازیگر/نوازنده جان اشنایدر گفته نیوز مکس تلویزیون او به تعویق افتاد بو پر زرق و برق جشنواره موسیقی در مشاوره از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است که به نظر می رسد مخالف به هر چیزی تنها بزرگترین جمهور از طول عمر من است انجام می دهند” اشنایدر مشهور با موهای طلایی بو دوک “آمیلیا های Hazzard” گفت: از روز شنبه را “کریس سلکدو نشان می دهد.”

“چرا فرماندار ما در اینجا نه به دلیل قانون اما راستش اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این نیاز را در انتظار قرار داده است که به اندازه کافی خوب برای من است.”

اشنایدر در نظر گرفته شده بود هجوم بهداشت و درمان توصیه های برابر اجتماعات بزرگ به دلیل آمریکایی ها نیاز به یک انحراف از اخبار منفی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید به این, اما ما نمی توانیم در مبارزه با این, ما می توانیم برنده این, منزوی,” اشنایدر که میزبان خود را در جشنواره هولدن لوئیزیانا هر ماه آوریل گفت. “ما نیاز به ماندن برای با هم. ما باید به یاد داشته باشید که جامعه مهم ترین چیزی که ما داریم.

“اجازه ندهید که این یک عنصر تفرقه در روح و روان خود را,” او اضافه شده است. “اجازه دهید این چیزی است که باعث می شود شما متوجه اهمیت جامعه و حتی بیشتر.”

اشنایدر بود نه به قصد سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن در تعهد به میزبان خود را نشان می دهد اما او می خواست برای نشان دادن قدرت در مواجهه با خطر است. به جای اشنایدر گفت که او خواهد بود و قرار دادن مطالب در JohnSchneiderStudios.com “بنابراین مردم می توانند به نوعی فراموش کرده ام در مورد آنچه در جریان است برای شاید 15 20 دقیقه.”

“ما نیاز به متوقف بودن, خیلی می ترسم,” او گفت:. “ما یک ترس کشور است. ما مردم دنیا را به ترس است.”

همانطور که برای دیگران احتکار کردن بحران اشنایدر را رد کرد فیلم, شرکت ها و دیگران در تلاش برای ساختن یک جفتک انداختن آنلاین.

“در حال حاضر باید یک فرصت برای اپورتونيست به استفاده از افرادی که در خانه ماندن” او گفت:. “در حال حاضر باید یک بار برای افرادی که واقعا انسان دوستانه به مردم بگو: شما می دانید آنچه در اینجا یک آهنگ جدید; در اینجا یک فیلم جدید; در اینجا یک شوخی; در اینجا یک کنسرت رایگان. لذت بردن از خودتان و ذهن خود را از آنچه که در اخبار, در جهان امروز است.'”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>