جان مک لافلین به نیوزماکس تلویزیون : RNC کمک کرد ترامپ ، DNC صدمه دیده بایدن

جان مک لافلین، نظر سنجی ترامپ به تلویزیون نیوزماکس گفت: نامزد دموکرات جو بایدن مجبور شد از زیرزمین بیرون بیاید و رویدادهای مبارزاتی غیرمفهوم تری انجام دهد زیرا در نظرسنجی ها زمین خود را به رئیس جمهور دونالد ترامپ از دست می دهد.

وی می گوید: «من فکر می کنم رئیس جمهور ماه خوبی داشته است. از زمانی که جو بایدن آن بیانیه وحدت را با برنی ساندرز، بیانیه وحدت سوسیالیستی امضا کرد، او به سمت چپ دور شده است. کامالا هریس رو به عنوان وپش انتخاب کرد کنوانسیون آنها خسته کننده بود. منفی بود. آنها در حال دویدن آمریکا بودند.» مک لافلین روز شنبه به “آمریکا در حال حاضر” گفت.

در همين حال رئيس جمهوری در اخبار بزرگ اقتصادی که اخيرا از سوی دولت فدرال گزارش شده است، دست به کار شده است. روز جمعه اداره آمار کار گزارش داد که آمریکا در ماه اوت ۱٫۴ میلیون شغل اضافه کرده است.

وی می گوید: «در مقابل، جمهوری خواهان کنوانسیون بزرگی داشته اند. رئيس جمهور حالش خوبه چیزی که دیروز مردم شنیدند این بود که نرخ بیکاری به 8 درصد کاهش یافت. بنابراین شغل در حال ایجاد است، و او اقتصاد را در مسیر درست حرکت می کند در حالی که ویروس را در چک نگه می دارد.” “یک نظرسنجی برجسته در گرجستان وجود داشت که در آن او با ۷ امتیاز جلوتر بود. راسموسن روز گذشته گزارش داد که یک نظرسنجی راسموسن در کراوات پنسیلوانیا 46-46 صورت گرفت.

وی افزود: رئیس جمهور حالش خوب است. ما به طور پیوسته بالا می رویم و این یک مسابقه واقعا نزدیک در حال حاضر است، به همین دلیل جو بایدن از زیرزمین بیرون آمد.» «با اینکه دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی تقلب شد و در آنجا سوالاتی را مطرح می کرد که فکر می کنم تیم کمپینش برای جو نوشت تا پاسخ دهد.»

مهم: تلویزیون نیوزماکس را ببینید که اکنون در 70 میلیون خانه کابلی حمل می شود، on DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity Ch. 1115, Spectrum, U-verse Ch. 1220, FiOS Ch. 615, Optimum Ch. 102, Cox cable, Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277, or Find More Cable Systems – Click Here.

داستان های مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im