جان کلی: Vindman یک سرباز خوب به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن تماس

سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی در این هفته گفت که سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman بود به سادگی انجام وظیفه خود به عنوان یک سرباز با گزارش نگرانی های خود را در مورد این تماس تلفنی بود که مرکزی قطعه از شواهد در استیضاح تلاش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به اطلس کلی صحبت کرد و در جواب پرسش از مخاطبان در جلب دانشگاه در مدیسون, New Jersey پنج شنبه شب.

“او دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” کلی گفت: از Vindman که تا یک هفته پیش بود که اختصاص داده شده به شورای امنیت ملی, صحبت کردن در مورد یک تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در جولای 2019. “او رفت و گفت: رئیس خود را آنچه که او فقط شنیده ام.”

طی تماس Zelenskiy گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او مشتاق به دریافت $391 میلیون نفر در ایالات متحده کمک های نظامی. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس خواسته Zelenskiy به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک نامزد حزب دموکرات در این سال انتخابات ریاست جمهوری و پسرش شکارچی.

در چهارشنبه Kelly — بازنشسته دریایی سپاه عمومی که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امنیت داخلی برای شش ماه اول ریاست جمهوری خود را قبل از حدود 17 ماه از روی لئامت دادن به کاخ سفید رئیس ستاد — گفت: وضعیت تغییر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته بایدن پروب درخواست. آن را تفسیر شد توسط بسیاری به عنوان یک بیماری از توزیع بیش از کمک های ایالات متحده.

“از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ایالات متحده بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با … روسها کند.” “و هنگامی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود بر اساس X که اساسا تغییر کرده است. و این چیزی است که مرد [Vindman] بود بیشتر علاقه مند است.”

کلی اضافه شده است که به Vindman شنیدن این ادعا وضعیت در محل قرار داده شد قابل مقایسه با شنیدن “غیر قانونی ،

“ما آنها را آموزش” آیا به دنبال یک غیر قانونی سفارش. و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است و پس از آن رئیس خود بگویید.'”

Vindman شهادت در مورد نگرانی های خود را در مجلس استیضاح درخواست در ماه نوامبر که منجر به اتاق impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن در دو فقره. رئیس جمهور بود و بعد از تبرئه در ایران-کنترل سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>