جان صندوق به نیوز مکس تلویزیون: AOL, تماس, ‘طرز حیرت انگیزی تن ناشنوا’

تماس با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز, D-n. y. نه تنها جشن شکست از صنعت نفت و گاز اما برای آمریکایی ها حاضر به بازگشت به کار هستند “به طرز حیرت انگیزی تن ناشنوا” به گفته جان صندوق نیوز مکس تلویزیون.

“من فکر می کنم ما می توانید تماس خود را قطع از واقعیت و امن که نمره” صندوق ملی بررسی ویرایشگر آنلاین گفت: “روز شنبه گزارش.” “اسکندریه Ocasio-کورتز یک اقتصاد مهم است اما ظاهرا او با بازی پر از قلاب کل زمان و یا آموزش داده شد صرفا توسط مارکسیستها. این است که به طرز حیرت انگیزی تن ناشنوا است.

“شما نمی توانید با استفاده از وسط یک بحران مانند این را به ترتیب کل اقتصاد با توجه به جناح چپ ، این کشور علاقه مند به بازگشت به کار برای تبدیل شدن به خوکچه هندی در برخی از آزمایش در مورد تست نشده تکنولوژی سبز که میلیون ها نفر از مردم باقی می ماند از کار.”

اقتصاددان استفان مور نیز ظاهر می شود با صندوق اضافه شده به میزبان کمک مالی Stinchfield این فرصت طلبی و نگه داشتن کارگران از کسب درآمد است “حماقت است.”

“مشکل این است که چپ واقعا این را به عنوان تحول” مور گفت Stinchfied. “شما در حال دیدن بیشتر و بیشتر سیاستمداران و گفت این – که این یک فرصت برای یک نوع از جناح چپ وضعیت تصاحب اقتصاد ما. و من فکر می کنم AOC تنها منعکس کننده آنچه که بسیاری از در سمت چپ این باور است که آنها فقط نمی خواهد می گویند. AOC است از یک نوع دارایی ما, چرا که او در واقع می گوید چه چپ معتقد است.”

Ocasio-کورتز خواستار گران سبز جدید مقابله ابتکارات وقتی که نفت و گاز قیمت در حال رفتن به صورت تمام وقت پایین و مور پرسید: “چرا ما با قرار دادن یک پنی به هیچ منبع دیگری از انرژی در حال حاضر؟”

“آنچه ما در حال رفتن در حال حاضر با اقتصادی ما خاموش است ravaging اقتصاد ما” مور گفت. “صنعت نفت و گاز نیست فقط یکی اینکه نابود شده است. ما شاهد کسب و کار موفق توسط ده ها هزار نفر هر روز و من بیمار از لیبرال ها در تلاش برای گرفتن این اخلاقی که به نحوی با بستن ما اقتصاد آنها در حال کمک به مردم است.”

در واقع Ocasio-کورتز حمایت برای آمریکایی ها در اعتراض به بازگشت به کار پس از جهانی coronavirus همه گیر abates است که اقتصادی و سیاسی قصور به خصوص زمانی که شما در نظر بگیرید یک جریان ملی-بدهی انفجار کمک مالی با توجه به مور.

“ما در حال پول دادن به مردم به کار در حال حاضر” او اظهار تاسف کرد. “این لایحه در حال رفتن به آن را بسیار سخت تر برای بازیابی به اتفاق می افتد چرا که ما به مردم بیش از 100 درصد از حقوق خود را از طریق جولای. در حال حاضر نانسی پلوسی می خواهد به انجام است که از طریق سپتامبر. این مسخره است.

“شما نمی توانید احیای اقتصاد با ارسال چک به افراد,” او اضافه شده است. “این اولین قانون اقتصاد است.”

“کارفرمایان در حال رفتن به یک زمان سخت شدن کارگران بازگشت به کار از آنجا که این دیوانه چیز” مور به این نتیجه رسیدند. “و AOC او حتی نمی خواهید مردم را به بازگشت به کار. او می خواهد برای از بین بردن اقتصاد ما.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de