جو diGenova به نیوز مکس تلویزیون: نه نگران ویروس را به تاخیر می اندازد دورهام پروب

Coronavirus شیوع بیماری باید هر اثر در به تاخیر انداختن ایالات متحده وکیل جان دورهام رسیدگی به ریشه های این کاوشگر به تبانی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, جو diGenova سابق آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا گفت: در Newsmax تلویزیون دوشنبه.

“من نمی باید هر گونه شک و تردید در دورهام است feverishly و صبورانه کار” diGenova گفته نیوز مکس تلویزیون را “Howie Carr نشان می دهد” مورد ویژه دادستان. “او در حال رفتن به انجام کار خود را. ممکن است برخی از تاخیر جزئی ناشی از این اما من هیچ شکی نیست که در دوره به دلیل ما در حال رفتن به خوب است.”

بیشتر به او گفت: کار قرار داده است که او ایمان خود را در دورهام “بلند” پیش.

“او هرگز empaneled یک هیئت منصفه” اگر او نبود رفتن به دادستانهای مردم diGenova اضافه شده است. “این یک کمال به عابدانه برای آرزو.”

DiGenova همچنین گفت که او معتقد است این اطلاعات را قبل از انتخابات ماه نوامبر.

“من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد انتخابات,” او گفت:. “هر چه تاخیر ناشی از کوروناویروس چیزی که می خواهد حداقل برای بررسی دورهام انجام است. آن را نمی کند, جلوگیری از او را از گرفتن شهادت و حتی بدون هیئت منصفه. آنها می توانند شهادت بدون هیئت منصفه در حال حاضر است. آنها می توانند بیانیه از مردم است. من نگران این روند در همه.”

در اوایل این ماه منابع ناشناس گفته فاکس نیوز که این کاوشگر به احتمال زیاد در پایان با پایان تابستان امسال بر اساس پیشرفت دورهام شده است ساخت. اما منبع دیگری گفت: coronavirus همه گیر می تواند تاخیر او و نگه داشتن او را از بسته بندی تا تحقیقات و تا نزدیک به سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>