از دست رفته در جهانی اخیر coronavirus همه گیر است “9-سیستم های هشدار آتش” در اف بی آی به عنوان یک بازرس کل گزارش پیدا کردن حتی بیشتر گسترده FISA سوء استفاده با توجه به سابق دادستان فدرال جو diGenova در Newsmax تلویزیون.

“اف بی آی به عنوان یک آژانس در سقوط آزاد – این است که مادر خود اف بی آی” diGenova گفت: روز شنبه را “Howie Carr نمایش” فراخواندن “بی کفایتی” FBI مدیر کریستوفر Wray بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزینی برای اخراج FBI مدیر James Comey.

“مردم که در ساختمان ما با آنها صحبت می کنند به طور منظم در حال خجالت او” diGenova اضافه شده از Wray. “آنها می دانند که آنچه در او است او را کرایه تاکسی پلیس.”

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz کشیده 700 FISA برنامه از اکتبر 2014 تا سپتامبر سال 2019 در طول تحقیق و تفحص است. از کسانی که در هر diGenova یک نمونه تصادفی از 29 حکم نشان داد هر یک را به دیدار با الزامات استاندارد به حکم نظارت از شهروندان آمریکایی اما تمام 29 مورد تایید قرار گرفت, ناخواسته توسط دادگاه FISA.

به طور متوسط 20 خطا داشت و در هر برنامه diGenova گفت: میزبان Howie یابند.

“این را پوشش می دهد کریستوفر Wray, آقای, شلوار ناقلا; شکر Wray, به عنوان من او را بسیار شیرین” diGenova گفت.

“این پانک اجرا می شود که اف بی آی: این همچنان تحت تصدی خود و او مطلقا هیچ چیزی در مورد آن.”

Wray دستورالعمل برای محدود کردن FISA سوء استفاده کرده بود صادر نشده هر گونه محکومیت برای Comey diGenova اظهار تاسف کرد.

“قند ورای فاجعه” DiGenova گفت. “او در حال رفتن برای ادامه به یک فاجعه می شود تا رئیس جمهور دوباره انتخاب شده و او می تواند جایگزین او شود. این خجالت به فدرال اجرای قانون است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de