جو کالینز به نیوز مکس تلویزیون: ‘دولت به ارائه منابع بیشتر’ در طول مستند

جو کالینز یک جمهوری خواه کنگره نامزد در کالیفرنیا گفت: “نیوز مکس تلویزیون در روز جمعه که او سازماندهی یک تظاهرات در برابر لس آنجلس شهر دولت این هفته به دلیل مستند است صدمه زدن به ساکنان.

کالینز یک جانباز نیروی دریایی که در حال اجرا است به سرنگون دموکراتیک تشکر. ماکسین واترز گفت: “گزارش ملی” که سازماندهی این تجمع برای “عملیات ترافیکی” یک گروه محافظه کار پیشرو در اعتراض به مستند سفارشات نگه داشتن ساکنان در خانه در طول شیوع کروناویروس.

“ما می خواهیم در اعتراض به دولت به دلیل مستند به خصوص در کالیفرنیا است که صدمه زدن به مردم که زندگی می کنند در شهر ما” کالینز گفت:, و اضافه کرد که “قفل کردن شهرستان و یا دولت است اما دولت به ارائه منابع بیشتر است.”

او گفت: “هنگامی که شما یک محروم جامعه مانند جنوب لس آنجلس واقعا درد مردم اگر آنها نمی تواند رفتن به محل کار به منظور ملاقات اولیه خود را روز به روز ضرورت است.”

کالینز گفت: مبارزات انتخاباتی خود خواهد بود دادن منابع به جامعه در مارس 2, و او در حال برنامه ریزی به یکی دیگر از تجمع در اعتراض به کالیفرنیا دولت در مارس 1.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru