معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کشیده تعجب آور آمده از پشت سر پیروزی در مینه سوتا دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه انکار ایالت ورمونت برنی ساندرز یک پیروزی در یک دولت او به آسانی برنده چهار سال پیش.

بایدن در اقبال به نظر می رسد شده اند رو به با تایید وزیر بهداشت ، ctq از مینه سوتا که کاهش یافته و خارج از مسابقه در آستانه 14-وزارت امور خارجه سه شنبه مقدماتی. Klobuchar شده بود مورد علاقه را به نفع خود دولت خانه در نظرسنجی های اخیر.

“ما برنده مینه سوتا به دلیل ctq,” بایدن گفت: شنبه شب در یک سخنرانی از لس آنجلس. او سه شنبه ارتجاعی در سراسر کشور تحت فشار قرار دادند و او را به مباحثه با ساندرز که تنها چند روز پیش به نظر می رسد در مسیر را مانع شود.

ساندرز برگزار شد تجمع بزرگ در سنت پل در آستانه انتخابات و تا به حال کمپین سازماندهی کارکنان دولت در ماه. بایدن در مقابل هرگز مبارزات انتخاباتی در ایالت مینه سوتا به عنوان یک 2020 نامزد بود و تنها پرداخت کارکنان مستقر در دولت است. حتی در ابتدایی شب یک رویداد برای بایدن حامیان در Elsie را در شمال شرق مینیاپولیس درو تنها چند ده حامیان.

با اکثر حوزه گزارش اواخر شنبه شب بایدن رهبری ساندرز توسط بیش از 55 ، 000 رای. پیروزی خود را تا به حال در سطح ایالت ابعاد حمل بزرگ, مترو استان ها از جمله, Hennepin, دولت بزرگترین — و outstate شهرستانهای کوچک و بزرگ.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن سوم به پایان رسید در مینه سوتا به دنبال سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. Klobuchar پنجم رسید با بیش از 33 ، 000 رای با وجود خروج از مسابقه روز قبل از.

رأی گیری آغاز شد که ژان. 17 است که به احتمال زیاد دلیل او نگه داشته که بسیاری از آرا.

فقط هفته پیش بایدن به پایان رسید چهارم در یک استار تریبیون/MPR نظرسنجی انتهایی Klobuchar ساندرز و وارن. ساندرز به پایان رسید دوم در همان نظرسنجی نه چندان دور در پشت Klobuchar.

ساندرز ضرب و شتم هیلاری کلینتون در مینه سوتا قفقاز چهار سال پیش با 61 درصد به 38 درصد است. او با مشخصات بالا حامیان دولت دادستان کل کیت الیسون و در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر. یک گروه کوچک از هواداران خود را جمع آوری و در BlackStack دم در سنت پل در سه شنبه شب booing زمانی که سی ان ان پخش بایدن سخنرانی از لس آنجلس.

سارا کاترین اسکات یک طراح گرافیک از مینیاپولیس که به ساندرز شد احساس کردن در مورد بایدن را به نفع خود.

“او از لمس دوره” اسکات گفت.

روزهای اخیر دیده می شود گسترده تر دموکراتیک مسابقه تبدیل به یک ماجراجویی بین Sanders, روش سوارکاری, حمایت مردمی برای وعده های خود را از انقلاب سیاسی و بایدن که شده قفل کردن پشتیبانی از electability فکر دموکرات ها نگران خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی شانس در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من اعتقاد دارم که در برنی. من مانند ضبط آهنگ” گفت: علامت وبستر 60 ساله گارد امنیتی که رای بعد از ظهر سه شنبه در الیوت مرکز تفریح و سرگرمی در مینیاپولیس. “من می دانم که تمام خانواده من است, رای گیری برای بایدن. من صادقانه با شما دو روز پیش دیدم یک عکس از برنی با مارتین لوتر کینگ از ’60s. آن دسته از اصول و آرمان — من تا به حال.”

کارین سارجنت یک 74 ساله بازنشسته مددکار اجتماعی گفت: او تصمیم گرفت برای بایدن در آخرین لحظه. “من که قرار بود به اما پس از حوادث چند روز گذشته من تصمیم به رای دادن برای جو. من پیت و امی, به طوری که آنها رفت و برای بایدن من تصمیم گرفتم من می خواهم بیش از حد” او گفت:. “برای من مهمترین چیز این است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بسیاری از مینه سوتا را برجسته سیاستمداران دموکرات را تایید کرده Klobuchar. یک تعداد انگشت شماری از جمله در کنگره ایالات متحده کالین پترسون و دولت ایالت تام Bakk عموم معطوف به بایدن پس از Klobuchar کاهش یافته است.

بایدن کمپین پخش آخرین لحظه تلویزیون و رادیو تبلیغات در مینه سوتا که برجسته Klobuchar.

کوری بعد بایدن را مشاور ارشد مینه سوتا و مدیر اجرایی پیشین DFL گفت: سه شنبه شب که Klobuchar را “تیم بسیار مفید بود” با گرفتن رای بایدن. جاستین Buoen که زد Klobuchar ستاد انتخاباتی ظاهر در بایدن در مینیاپولیس.

وارن هم تا به حال کمپین کارکنان در مینه سوتا و برای ماه کارکنان و داوطلبان کار کرده بود برای ساخت پشتیبانی در اینجا.

اما شیب در پشتیبانی به عنوان اولین مقدماتی برگزار شد به نظر می رسید به او آسیب چشم انداز در مینه سوتا به عنوان به خوبی. بخشی از بلومبرگ است که ریختن میلیون ها دلار از پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود استخدام چند ده مینه سوتا کارکنان و باز یک تعداد انگشت شماری از دفاتر در سطح ایالت. او همچنین مبارزات انتخاباتی در دولت دو بار در ماه های اخیر.

مینه سوتا نیز برگزار شد و به توافق اولیه در روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها نام در انتخابات هر چند رای دهندگان بود که نوشتن در گزینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک رقیب در سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. ویلیام جوش اما دولت حزب جمهوری خواه تنها ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن نام برای شمول است.

در حالی که مشارکت در انتخابات بسیار ضعیف بود و انتظار می رود در توافق اولیه چند اختصاص داده شده تهمت حامیان آمد به هر حال.

در شمال مینه سوتا در شهر ویرجینیا متی Dalchow یک زن 38 ساله جوشکار و نظامی جانباز گفت: او فکر می کند اقتصاد است رونق در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول و افزایش امنیت مرزی ساخته شده است این کشور امن تر است.

“او با قرار دادن آمریکایی ها برای اولین بار” Dalchow گفت.

اما دموکراتیک مسابقه تولید شده بسیار بیشتر مشارکت مردم است.

در الیوت پارک رای گیری سایت مرکزی دانشگاه هم اتاقی ابی اشمیت, 19 و Kyrie شهد قهوه ای, 20, تقسیم: اشمیت رفت و برای ساندرز که او به نام یک جنگنده در حالی که شهد-قهوه ای رفت و وارن.

“من ارزش کسی که در واقع یک طرح و یک استراتژی برای رسیدن به چیزهایی که انجام می شود” شهد-براون گفت. “و من می خواهم برای دیدن یک زن به عنوان رئیس جمهور.”

Carissa Rodenbiker که رای دادند در روچستر گفت: او رفت و برای وارن چرا که او می خواهد یک نامزد که می تواند متحد لیبرال و میانه رو بال از حزب دموکرات است. “من فکر می کنم او می توانست بهترین فرصت” از انجام آن گفت: Rodenbiker, 26.

کیت Bariss, 41, هتل متصدی بار در مینیاپولیس گفت: او تصمیم گرفت برای رفتن بایدن حتی اگر او احساس می کند و نزدیک به ساندرز سیاسی است.

“من به وضوح بیشتر در مورد هدف بزرگتر است که تهمت جهنم از دفتر” Bariss گفت. “در روز گذشته هر چند من رفتم عقب و جلو بسیاری چون من مانند برنی بهترین. و آن را نوعی احساس همه شده است پمپاژ بایدن ، من حدس می زنم من به آنها گوش.”

Bariss گفت: او حتی در نظر گرفته بلومبرگ “فقط به این دلیل او متنفر تهمت بسیار است.”

در روچستر 33 ساله بریتنی ماگس رفت و برای ساندرز چرا که او فکر می کند او “بالقوه را مقابله با تمام چیزهایی که من در مورد مراقبت. مراقبت های بهداشتی یکی از بزرگ برای من است.” تیلور Banh, 28, تغذیه دانشمند که رای نزدیکی لرینگ پارک در مینیاپولیس گفت: ساندرز “نشان دهنده طبقه کارگر و گروه های به حاشیه رانده شده بیش از هر کس دیگری.”

در حالی که ساندرز حامیان به نظر می رسید بیشتر احتمال دارد به استناد مسائل بایدن رای دهندگان رفت و بیشتر برای electability استدلال.

“من می خواهم کسی که در پایان خواهد شد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: دنیس Yennie, 66, از روچستر که رفت و برای بایدن. در سنت پل 62 ساله پری Madsen شده بود برنامه ریزی برای رفتن برای Klobuchar و نا امید زمانی که او کاهش یافته است.

“او تا به حال هیچ راه” مدسن گفت. در حال حاضر او امیدوار بایدن می تواند متحد حزب. “جو دارای تجربه.”

 

کارکنان نویسندگان Torey ون Oot, Mary Lynn Smith, کتی Galioto لیز ساویر و سفت Furst و دانشگاه مینه سوتا دانشجو هنری Erlandson همه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im