جو بایدن: من نمی عفو مغلوب ساختن پیشی جستن اگر من رئیس جمهور منتخب

جو بایدن روز پنجشنبه گفت که اگر رئيس جمهور منتخب او نمی خواهد عفو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر کنگره تحقیقات وزارت دادگستری در برابر او.

“این دست به طور کامل از” presumptive حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در حالی که ظاهر می شود با استیسی آبرامز در طول یک شهر مجازی سالن به سبک رویداد در MSNBC را “حرف آخر” با لارنس o’donnell پس از یک بیننده از او پرسید که آیا او را مغلوب ساختن پیشی جستن عفو “به بهانه شفا ملت است.”

در حالی که بایدن مشخص نیست و هر احتمالی اتهامات ناروا او را صدا کردن در مورد دادستان کل ویلیام Barr و گفت: یک رئیس جمهور است و نه “حق” به طور مستقیم یا دادستان و یا تصمیم به رها کردن یک مورد.

“این یک dereliction وظیفه خود گفت:” بایدن اضافه کرد که دادستان کل “است و نه رئیس جمهور وکیل. این مردم وکیل است.”

“ما هرگز تو را دیدم چیزی مانند فحشا که مانند ما امروز آن را گفت:” معاون رئیس جمهور سابق.

بایدن نیز خواسته شد برای روشن شدن اگر او آگاه بود و یا شرکت در تصمیم گیری در اتصال به ورودی تهمت مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در سال 2017.

“من هرگز یک قسمت و یا تا به حال هیچ گونه آگاهی از هر گونه تحقیقات جنایی را به فلین در حالی که من در دوره. نه یک زمان واحد می شود.”

اما بایدن نام یکی از چندین مقامات از رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما که نامش بود نشان داد داشتن به دنبال “دریدن” و یا آشکار هویت افرادی که مکالمات موضوع را به دولت نظارت فلین در ارتباط با تماس های تلفنی بین دو ژنرال بازنشسته و پس از آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

همچنین در طول نمایش بایدن گفت که او فکر می کند که زنان باید “رای خود را به قلب” و اگر آنها بر این باورند تارا Reade او یکی از دستیاران سابق که متهم او را از نظر جنسی آزار او “آنها احتمالا نباید رای برای من است.”

در ضمن بایدن گفت که او دعوت آبرامز سابق گرجستان مجلس دولت که ذکر شده است به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای او ویژه است چرا که او “انجام داده است و بیشتر برای مقابله با منصفانه انتخابات و اطمینان از وجود عادلانه رای از هر کسی است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im