مدعیان آماده برای تاریخی افزایش نرخ می تواند بالا 8% در 3 ماه

به عنوان تلاش برای جلوگیری از coronavirus تشدید تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری آماده است برای یک تاریخی خروش.

ملی نرخ بیکاری می تواند به افزایش بالاتر از 8 درصد در سه ماه آینده با توجه به بلومبرگ خبر محاسبات بر اساس برآورد حقوق و دستمزد کاهش از رستوران و محل سکونت گروه های صنعت.

در کانکتیکات حدود 30000 ادعا واصل شده است از جمعه حدود 10 بار در هفته به طور متوسط با توجه به هارتفورد کورانت. اوهایو را دیدم بیش از 48000 برنامه های کاربردی بیش از دو روز نسبت به کمتر از 2000 به مدت مشابه هفته قبل از کلمبوس ایستگاه تلویزیونی WBNS گزارش روز سه شنبه.

در ضمن ایلینوی دریافت بیش از 41,000 ادعا می کند بیش از دو روز گذشته در مقابل 4,445 در طول زمان مشابه در سال گذشته یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت. ایالت نیویورک دیدم یک “بی سابقه” افزایش تماس های تلفنی و ترافیک اینترنتی برای بیمه بیکاری ادعا و تبلیغ در توییتر بیش از 50 موقعیت های شغلی به صورت فوری استخدام برای کمک به روند این جریان ادعا می کند.

این نشان دهنده یک تکه از بالقوه میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد به از دست دادن شغل به عنوان ویروس توقف سفر و حوادث. آن را مجبور رستوران ها و کافه ها را ببندید و آهسته کسب و کار به خزیدن در هر هنوز هم باز است. همانطور که بیشتر مردم در خانه بمانند یک نوار از کسب و کار — از کافی شاپ ها به دندانپزشک دفاتر — نیز تخمگذار کردن کارگران است.

اگر این انگشت شماری از کشورها نشان دهنده چه چیزی اتفاق می افتد به طور گسترده در سراسر کشور وجود دارد می تواند یک تاریخی افزایش براده برای مزایای بیکاری در دولت فدرال گزارش مارس 26.

این گزارش با توجه پنج شنبه — که نشان دهنده ادعا می کند از طریق مارس 14 — ممکن است تنها منعکس کننده یک کسری از ویروس های مربوط به ادعا می کند تا کنون.

حدود ده ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز به اقدامات شدید در تلاش برای مهار این ویروس از جمله بسته شدن رستوران ها و کافه ها به ناهار خوردن در مشتریان است. یک برآورد می گوید ایالات متحده در صنعت رستوران آماده است به از دست دادن 7.4 میلیون شغل است.

Marriott International, Inc. آغاز شده furloughs است که می تواند ضربه دهها هزار نفر و در آمریکا هتل و اسکان در انجمن پروژه های این صنعت خواهد بود مجبور به ریختن 1 میلیون شغل در هفته های آینده.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده گزارش داد با یک هفته تاخیر یکی از بهترین شاخص در زمان واقعی بازار کار سلامت. اثر کامل از زیان کار به احتمال زیاد نمی تواند آشکار تا مارس بیکاری با توجه به اکثریت گزارش اخراج رخ داده است پس از وزارت کار مرجع در هفته است. که داده ها تنظیم می شود منتشر شده در مارس 8.

این بدان معنی نیست که نرخ بیکاری نمی خروش. آن بود در نیم قرن گذشته 3.5 درصد در ماه فوریه به پایین از 26 سال اوج 10% فقط پس از آخرین رکود است.

ملی نرخ بیکاری می تواند به افزایش بالاتر از 8 درصد در سه ماه آینده با توجه به بلومبرگ خبر محاسبات بر اساس برآورد حقوق و دستمزد کاهش از رستوران و محل سکونت گروه های صنعت.

گرگ قهوه ای, استاد امور مالی در دانشگاه کارولینای شمالی قینان-Flagler کسب و کار مدرسه و سابق فدرال رزرو مدیره محقق گفت: نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت به عنوان بالا که 9 درصد.

JPMorgan Chase & Co. رئیس ایالات متحده اقتصاددان مایکل Feroli نوشت: روز شنبه که این نرخ احتمالا افزایش به 6.25% تا اواسط سال و سهولت بازگشت به 5.25% تا پایان سال بر اساس خود را کاهش داد و پیش بینی فراخوانی برای اقتصاد به کوچک شدن در 4% سالانه سرعت در سه ماهه اول و 14% در سه ماه.

آنچه ما اقتصاددانان می گویند

“ادعای شروع خواهد شد در حال حرکت به شدت بالاتر در چند هفته آینده — تنها با یک نسبت سهم دستگیر شده در داده های مربوط به هفته منتهی به 14 مارس… سخت توقف در یک آرایه وسیعی از فعالیت ها را ترجمه به افزایش 150k-200k در هفته بعد (به یک سطح از مدعیان اولیه بیکاری از حدود 400k-450k).”

— کارل Riccadonna, Yelena Shulyatyeva و الیزا جناح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im