زیان کار در تولید نشان می دهد وسعت رکود در مینه سوتا

نشانه ساز در بروکلین پارک به طور دائم گذاشته 178 کارکنان. نوری-شرکت شیشه mothballed یک کارخانه در فریبلت. Polaris تعطیل گیاهان در سراسر جهان از جمله در مینه سوتا, آیووا و ویسکانسین.

اخراج در شرکت که همه چیز را در مینه سوتا نشانه ای روشن است که تجاری مکث آورده coronavirus به سرعت در حال تکامل از موقت صنعت خدمات shutdown به جامع رکود اقتصادی است.

“این قطعا آغاز به بیش از نشت به تاثیر ساخت و گفت:” علامت گذاری رایت پژوهشی مدیر در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس. “بیشتر مردم در حال از دست دادن مشاغل در ساخت ساخت و ساز و معدن به عنوان هفته بر روی بروید.”

کد جوش یک فروشگاه است که باعث می شود فریم های فلزی برای کارخانه تجهیزات تعطیل کرده است دوم آن تغییر و گذاشته شدن پنج نفر از آن 25 نفر از کارگران.

این شرکت در حال اجرا است اما صاحب استیو جانسون گفت که او احساس می کند مانند یک “هاکی, دروازه بان,” تصمیم گیری در لحظه-با-لحظه.

“ما هنوز هم از دیدن درخواست برای نقل قول, اما ما در حال گرفتن سفارشات” جانسون گفت. “مشتریان — مشتریان خود نیست احتمالا به آنها سفارشات.”

از طریق مارس 28 حدود 16,000 Minnesotans که در تولید به کار تا به حال در زمینه بیکاری با توجه به داده ها از وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است.

این شماره ها بیش از یک هفته در یک حرکت سریع بحران — حدود 100,000 نفر در تمام صنایع در وزارت امور خارجه ثبت و برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

اما داده ها نشان دادن وسعت رکود است که اقتصاددانان پروژه منجر به حداقل 30 درصد کاهش اقتصادی ایالات متحده خروجی در سه ماهه دوم و نرخ بیکاری بیش از 10%.

در آخرین رکود اقتصادی در سال 2008 و 2009 ایالت مینه سوتا در مورد از دست رفته 141,000 شغل. دولت در حال حاضر بیش از دو برابر شده است که در کمتر از یک ماه.

حدود یک سوم از دولت زیان کار از طریق مارس 28 آمد در رستوران ها, میله, خدمات مواد غذایی و هتل ها و خرده فروشی. اما کسانی که فقط اولین دومینو به سقوط و کاهش شتاب در بخش های دیگر از.

“آنچه که ما معمولا در هر زمان وجود رکود اقتصادی است که مصرف کنندگان کاهش شدت بیشتر در کالاهای با دوام” مینیاپولیس فدرال ریزرو رایت گفت. “اتومبیل و تلویزیون و یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی — اینها چیزهایی است که مردم به طور معمول تسلیم به آینده زمانی که درآمد خود را به حالت عادی بازگشت.”

رایت گفت: تولید کنندگان به طور کلی بهتر-مجهز به صورت موقت خاموش شدن ناگهانی از برخی از شرکت های دیگر. آنها در حال حاضر آن را انجام دهد زمانی که آنها را تغییر دهید بیش از یک خط تولید یا باید برای رفع یک کلید ماشین.

“وجود دارد خیلی بیشتر تجربه موقت و اخراج در این صنایع بیش از وجود دارد در رستوران” رایت گفت. “تا زمانی که شرکت ها هنوز هم در وجود و آنها در حال برنامه ریزی در استخدام کارگران پس من تقریبا به عنوان نگران است.”

عدم اطمینان مخرب است ،

بیش از نیمی از تولید کنندگان مورد بررسی در سراسر مونتانا و داکوتای شمالی, South Dakota, مینه سوتا, ویسکانسین و فوقانی شبه جزیره میشیگان گفت: مینیاپولیس, تغذیه در اواسط ماه مارس برنامه ریزی شده آنها را به برش کارگران بیش از شش ماه. یکی دیگر از 20 ٪ گفت که آنها نمی دانم.

این ناشناس پاسخ نظرسنجی — 60 ٪ از پاسخ دهندگان به اجرای کسب و کار با 50 نفر یا کمتر — از خود نشان داد قدرتمند رسیدن به رکود و حتی سه هفته پیش. اخراج در ستاره قطبی ممکن است گرفتن سرفصل اما کسب و کار است که عرضه های غول پیکر شرکت مانند ستاره قطبی و کسب و کار است که عرضه آن دسته از تولید کنندگان در حال ضربه زدن بیش از حد.

عبارات مانند “آبهای ناشناخته” و “توقف screeching” به نظر می رسد در پاسخ بلکه “صبر کنید و ببینید” و کلمه “قطعیت” و بیش از بیش.

دوم نظرسنجی از مینیاپولیس تغذیه که باید از ریختن بیشتر نور در دولت از تولید در غرب میانه بالا منتشر خواهد شد در اواخر این هفته.

مینه سوتا تولید کنندگان برخی از مزیت های ساخته شده در, چرا که بخش هایی از دستگاه های پزشکی و پزشکی دستگاه بسته بندی عرضه زنجیره ای مشغول هستند و در حال حاضر گفت: باب کشتن, مدیر عامل شرکت مینه سوتا یک شرکت مشاوره که کار می کرد با 189 مینه سوتا تولید کنندگان سال گذشته است.

شرکت هایی که در ساخت قطعات برای وسایل نقلیه تفریحی یا هواپیمای در حال گرفتن سخت تر است.

در سراسر ساخت شرکت بسیار بیشتر متعهد به نگه داشتن کارگران خود را امروز از آنها به رکود اقتصادی سال 2008, کشتن, گفت, و درخواست برای وام از طریق حقوق و دستمزد فدرال حفاظت از برنامه. کوچک بسیاری از شرکت های تولید را به خصوص آموزش کارکنان است که دشوار است به جای.

“ما شده است را از طریق یک دوره از دانستن اینکه چگونه ارزش نیروی کار است به دلیل آن بوده است بسیار سخت برای پیدا کردن کارگران” کشتن گفت. “مردم دیده می شود که بسیار بسیار با ارزش در حال حاضر.”

جانسون گفت: او را به انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن کد جوش کارگران شاغل و او آنها را تشویق به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستید و یا نیاز به مراقبت از یک عضو خانواده, اما او نمی تواند می گویند آنچه در چند ماه آینده برگزار خواهد شد.

“وجود دارد خیلی تمرکز بر روی بیماری خود و اعداد,” او گفت:. “اما آن نیز مهم و حیاتی است که ما هنوز یک پلت فرم که از آن ما قادر به ساخت همه چیز و نمی باید برای شروع از ابتدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de