شغل خالق شبکه : بایدن باعث ‘آسیب جبران ناپذیر’ در VA

بنیاد شبکه سازندگان کار جو بایدن را مسئول وارد کردن «آسیب جبران ناپذیر» به امور ایثارگران در حالی که او به عنوان معاون رئیس جمهور با باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا خدمت می کرد، سرزنش کرده است.

آلفردو اورتیز، رئیس و مدیر عامل شبکه سازندگان کار در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «جو بایدن باید فکر کند رای دهندگان به اندازه او خاطرات کوتاهی دارند.» “دولت اوباما که او بخشی از آن بود، بر رسوایی فهرست انتظار VA، فرهنگ سمی و سوء رفتار گسترده نظارت داشت.”

کار سازندگان شبکه بنیاد (JCNF) بهداشت و درمان برای شما ابتکار آموزش رای دهندگان در مورد چگونگی قانون مراقبت مقرون به صرفه سمت چپ سوراخ برای میلیون ها نفر. همچنین ارائه اطلاعات بهداشت و درمان شخصی است که “محصور آرامش خاطر، استطاعت، حفاظت، آزادی را انتخاب کنید، و کنترل است.”

اورتیز گفت: پوسیدگی فراگیر در VA در زمان اوباما و بایدن آسیب جبران ناپذیری به جانبازان ملت ما وارد کرد. بایدن با وجود وعده های اصلاحات، پیش از این یک بار جانبازان را شکست داد. اون لياقت شانس دوم رو نداره در مقابل ، تحت رئیس جمهور [دونالد] ترامپ ، VA ساخته شده است اصلاحات برای قرار دادن بیماران کهنه کار اول و به آنها انتخاب بهداشت و درمان بیشتر — دقیقا همان چیزی است که JCNF بهداشت و درمان برای شما چارچوب اصلاحات تاکید می کند برای همه آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im