سان فرانسیسکو, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — JLL بازار سرمایه امروز اعلام کرد که آن را مرتب $991.77 میلیون در تامین مالی برای یک جغرافیایی متنوع 17-نمونه کارها املاک در مجموع بیش از هفت میلیون متر مربع در سراسر عمده بازارهای ایالات متحده.

JLL کار می کرد به نمایندگی از CalSTRS و مشاور PCCP به ترتیب 10 سال ثابت نرخ وام با, New York Life Insurance Company.

مجموعه پنج دفتر دارایی شامل اکثر نمونه کارها را با ارزش باقی مانده خواص متشکل از نه صنعتی و سه چند مسکن دارایی. خواص واقع در سراسر بازارهای عمده در هفت ایالت از جمله کالیفرنیا, آریزونا, تگزاس, تنسی, گرجستان, ویرجینیا و ماساچوست. ملک تجاری نمونه کارها است اجاره به ترکیبی متنوع از معتبر اجاره متنوع از صنایع از جمله خدمات مالی, رسانه, نرم افزار, دولت, مواد غذایی, قانون اینترنت, e-commerce و بهداشت و درمان.

JLL اجرایی, مدیر عامل, Kevin مکنزیارشد مدیر عامل بروس Ganong و مدیر عامل برایان Torp , نمایندگی گیرنده. یک تیم پشتیبانی از JLL را Spencer Bergthold, سام Godfrey, Bercut اسمیت و اندی Fezell با کمک معامله.

JLL بازار سرمایه یک سرویس کامل ارائه دهنده جهانی از راه حل های سرمایه برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات و اشغالگران. این شرکت در-عمق بازار محلی و جهانی سرمایه گذار دانش ارائه بهترین در کلاس راه حل برای مشتریان — آیا سرمایه گذاری مشاوره بدهی قرار دادن سهام قرار دادن و یا کمکهای. این شرکت دارای بیش از 3,700 بازار سرمایه متخصصان در سراسر جهان با دفاتر در نزدیک به 50 کشور جهان است.

برای اخبار بیشتر در فیلم ها و منابع تحقیق در JLL لطفا از سایت این شرکت ایالات متحده مرکز رسانه ای صفحه وب: آمریکا newsroom.

– به پایان می رسد –

Abکردن JLL
JLL (NYSE: JLL) پیشرو در خدمات حرفه ای شرکت که متخصص در املاک و مستغلات و مدیریت سرمایه گذاری. JLL اشکال آینده املاک و مستغلات برای یک دنیای بهتر با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی برای ایجاد فرصت پاداش شگفت انگیز و فضاهای پایدار املاک و مستغلات راه حل برای مشتریان ما مردم ما و جوامع ما. JLL فورچون 500 شرکت با درآمد سالانه از $18.0 میلیاردعملیات در بیش از 80 کشور و نیروی کار جهانی از بیش از 93,000 از 31 دسامبر 2019. JLL نام تجاری و علامت تجاری ثبت شده از جونز لانگ LaSalle گنجانیده شده است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید jll.com.

در مورد CalSTRS
CalSTRS فراهم می کند امن بازنشستگی به بیش از 964,000 اعضای که CalSTRS-تحت پوشش خدمات است واجد شرایط برای امنیت اجتماعی مشارکت. اعضای بازنشسته به طور متوسط پس از گذشت بیش از 24 سال در کلاس درس با سود ماهانه حدود $4,547. تاسیس در سال 1913 CalSTRS بزرگترین مربی-تنها صندوق بازنشستگی در جهان است. CalSTRS نشان می دهد آن تعهد قوی برای دراز مدت شرکت, اصول پایداری در آن سالانه جهانی گزارش ابتکار گزارش توسعه پایدار. برای اطلاعات بیشتر CalSTRS.com.

در مورد PCCP
از سال 1998 PCCP ارائه شده است املاک و مستغلات تجاری بدهی و حقوق صاحبان سهام راه حل در ایالات متحده با آن دست به سرمایه گذاری در تیم مدیریت مطرح است سرمایه گذاری یا مدیریت بیش از 21.8 میلیارد نهادی سرمایه است.

ارتباط با ما
https://www.linkedin.com/company/jll
https://www.facebook.com/jll
https://twitter.com/jll
https://www.instagram.com/jll

تماس با ما: Kevin مکنزی, JLL اجرایی, مدیر عامل
CA License #: 01898953
تلفن: + 1 949 253 8800
ایمیل: [email protected]

تماس با ما: کریستن مورفی, JLL مدیر ارشد روابط عمومی
تلفن: +1 617 848 1572
ایمیل: [email protected]

منبع JLL

لینک های مرتبط

http://www.jll.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de