JinkoSolar توقف رشد پایدار در سطح

شانگهای, 5 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — متفاوت از رقبای خود درگیر در کسب و کار فروش ویفر به بازار آزاد یا ساخت و فروش خورشیدی گیاهان JinkoSolar خالص بازیکن از ماژول تولید تنها متمرکز بر ماژول ساخت زنجیره ارزش. بنابراین آن را به یک کسب و کار مهم منجر شود.

JinkoSolar تجربه در ابتلا به ویفر تولید در سال 2019 است و کمک به این شرکت برای گسترش آن منجر شود بیش از سایر ماژول سازندگان از نظر درآمد و سودآوری است. کاهش وابستگی به ویفر برون سپاری و نصب شده است بهینه سازی شده آن ادغام عمودی و تقویت ترازنامه شتاب به عنوان محصول جدید راه اندازی. JinkoSolar تنها ماژول های خورشیدی تولید کننده باقی می ماند بالا برای چهارمین سال متوالی و تحویل 55GW از پانل های تا به امروز هیچ کس دیگری در این صنعت انجام داده است و این قبل از.

JinkoSolar واقعا انقلابی که بخشی از فناوری و مهندسی ساخت آنها پیشرفته تر و رقابتی است.

در ضمن JinkoSolar را ویفر کارخانه در لشن واقع در استان سیچوان, فراهم می کند اندازه و مقیاس بیشتر به رانندگی کردن هزینه ها. در طول JinkoSolar سرمایه گذار در کنفرانس با تحلیلگرانآن CFO چارلی کائو صحبت در مورد فشار برای افزایش خروجی از این لشن کارخانه. “ما واقعا باید مطمئن شوید که ما بسیار شیب دار سطح شیب دار در تولید ویفر و در ادامه به منظور بهبود هزینه,” او گفت:. پیش بینی نشان می دهد ساختار هزینه در حال حرکت به طور پیوسته بهینه سازی بعد چهارم. که باید کمک به JinkoSolar برای تبدیل شدن به رقابتی تر و سر خود را شروع توانمند است چرا که در هسته وجود دارد این است که تکنولوژی در درون سازمان و این چیزی است که آن را کار کرده است برای بیش از یک دهه, آوردن برخی از مزایای قابل توجهی برای توجیه آن جامد آهنگ ضبط.

منبع JinkoSolar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر