یهودی گروه: پلوسی را ‘Stormtrooper’ کنایه ‘حمله به یهودیان در سراسر جهان

کنفرانس یهودی امور است به نام استفاده از اصطلاح “ضربت” توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در اشاره به فدرال افسران ارسال به پورتلند به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات در شهر “حمله به یهودیان در سراسر جهان است.”

پلوسی به تازگی به نام نمایندگی از وزارت امنیت داخلی “ضربت” و ادعا کرد که آنها آدم ربایی مردم در خیابان.

پلوسی در توئیتر خود نوشت:

“ناشناس stormtroopers. بینام و اتومبیل. آدم ربایی معترضان و باعث آسیب های شدید, در پاسخ به, نقاشی های دیواری. این اقدامات از یک جمهوری دموکراتیک. @DHSgov اقدامات در پورتلند تضعیف ماموریت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن او stormtroopers باید متوقف شود.”

کنفرانس یهودی امور را محکوم کرد stormtrooper اصطلاح به عنوان “ننگین” توهین سوی فدرال افسران کمک به حفظ صلح در خیابان.

“نانسی پلوسی را عمدی استفاده از عبارت “ضربت” به توصیف امریکا میهن ماموران امنیتی سرکوب شورش و حفاظت از مردم در پورتلند ناپسندیده اتهام علیه ما افسران خوب و توهین آمیز به مسلمانان در سراسر جهان” خاخام Veronique من امیدوارم که در بیانیه ای گفت. “سخنران پلوسی باید بدانید که stormtroopers شد هیتلر خصوصی هنگ به دور از گناه یهودیان و کشتی آنها را به اردوگاه های کار اجباری.”

خاخام می پیوندد یک لیست در حال رشد از افرادی که انتقاد پلوسی استفاده از این واژه.

آداب و رسوم و گشت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: “برای او برای اشاره به کسانی که مردان و زنان به عنوان stormtroopers, آن را کاملا منزجر کننده است.”

و در اوایل این هفته DHS سر چاد گرگ نیز رد هر مرجع از افسران او به عنوان stormtroopers.

“آنها غیر نظامی و افسران پلیس این افسران پلیس هستند و نه ضربت” او در ادامه اضافه کرد در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی او “آماده” برای خروج افسران “اگر خشونت را متوقف می کند.”

خاخام گفت: من امیدوارم که این نوع التهاب زبان باید استفاده نمی شود با کسی که با بالا مانند سیاسی قد و قامت و نفوذ است.

“در طول چند سال گذشته سخنران پلوسی زبان تبدیل شده است خطرناک استثماری و طراحی شده است برای تحریک خشم و شاید خشونت در بخش های از جامعه ما” خاخام گفت: من امیدوارم که. “خلق و خوی خود را تبدیل به بیش از حد off-the-wall برای کسی که خیلی نزدیک به ریاست جمهوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de