جسی Diggins می تواند لبخند با وجود لغو مینیاپولیس مسابقه اسکی

وجود دارد که هیچ حس در اجازه دادن به یک روز زیبا به هدر. هر چند روز سه شنبه جام جهانی صلیب کشور مسابقات اسکی لغو شد هفته گذشته جسی Diggins نشان داد تا در تئودور Wirth پارک به هر حال با زرق و برق نقره ای روی گونه و یک لبخند بر روی صورت خود.

نبود coronavirus همه گیر المپیک مدال طلا از Afton شده اند که در مواجهه با رقبای جهانی خود در یک freestyle sprint. به عنوان بسیاری از 20,000 تماشاگران شد و انتظار می رود به خط دوره clanging cowbells به استقبال جام جهانی صلیب کشور مسابقات بازگشت به آمریکا پس از 19 سال غیبت. به جای Diggins زیپ در اطراف برفی حلقه با یک گروه از دختران دبیرستان به موسیقی متن فیلم از clanks و موی چتری به عنوان کارگران جدا grandstand.

نبود او چگونه پیش بینی یک روز او کار کرده بود نسبت به مدت دو سال. اما آن را از دست دادن کل یا.

“در روز یکشنبه من یک داوطلب شده بود که در ابتدای مسیر عملا هر روز در سال گذشته کار بر روی این” Diggins گفت. “و او در ورزشگاه و او گفت:” ما آن را انجام داد!’ و گفتم حق با شماست. ما انجام داد.’

“حتی اگر شروع تفنگ نیست رفتن به رفتن ما آن را انجام داد. ما بسیاری از مردم هیجان زده در مورد اسکی. شما لازم نیست که به دنبال سخت یا دور یک پوشش نقره ای به دلیل وجود حدود یک میلیون از آنها را.”

این Loppet بنیاد که سازمان نژادها است گفت: بین المللی اسکی فدراسیون این است که علاقه مند به میزبانی جام جهانی در سال 2022 و 2024. اما لغو داری موجب از دست دادن مالی. با توجه به Loppet مدیر اجرایی بنیاد جان مونگر این گروه مطرح شده بین $1.7 میلیون و 1.8 میلیون دلار نسبت به این رویداد $2.5 میلیون بودجه آن را به شمارش در فروش بلیط به پوشش بقیه.

مونگر گفت: “واقعا نگران منابع مالی” و Loppet بنیاد نیاز به “ارزیابی که ما در” قبل از اینکه به طور رسمی راه اندازی یکی دیگر از پیشنهاد. هر چند پول می تواند یک مسئله جمعی را به حرکت به جلو نیست.

“اگر ما در حال رفتن به سعی کنید و دوباره آن را انجام دهد ما در حال رفتن به احساس می کنم مثل ما می توانیم شکل (امور مالی) از” مونگر گفت. “اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مثبت هستند.

“مردم ریخت و قلب و روح خود به این. و من شنیده ام یک می گویند آنها برای انجام دوباره آن را دو سال از هم اکنون. این بود که در مورد آوردن مردم و نشان دادن آنچه که ما می تواند انجام دهد و بخشی از چیزی بزرگ است. که نه دور.”

جام جهانی دوره بود که به روی عموم باز جمعه و مقدار زیادی از افرادی که می شده اند و یا تماشای داوطلب در مسابقه بیرون آمد و به اسکی. در یک روز که می توانست ایده آل برای رقابت های بین المللی در دمای حدود 40, bluebird, آسمان, نور باد — Diggins led تمرین حدود 15 دختران از جمله برخی از sprints به پایان خط در کنار آنچه که باقی مانده بود از جایگاه.

او خندید او به عنوان طراحی شده در سراسر پل تعقیب توسط اسکی بازان جوان با پرچم آمریکا جمع به خود هدبند. Diggins کردم تمام اشک از سیستم خود را هفته گذشته است. وقتی که او کلمه ای که در این مسابقات بودند که به نام او در خانه پدر و مادرش در Afton یک جای خوب برای گریه خوب.

Diggins, 28, می خواستم به یک جام جهانی رویداد به آمریکا پس از او پیوست مدار در سال 2011. گفت: آن را یک “برنده-به-بازی های المپیک-نوع” جرقه آن را به رخ او رفت و برنده مدال طلای المپیک در سال 2018 با Kikkan Randall در این تیم با حداکثر سرعت دویدن.

تنها چند هفته پس از آن بازی های المپیک در کره جنوبی Diggins صرف یک گردباد آخر هفته در شهرهای دوقلو, فروش چشم انداز خود را به رهبران سیاسی مدیران شرکت های بزرگ و مدنی بوستر.

“او فقط به کمی nod به این” مونگر گفت. “او قرار داده و همه چیز او تا به حال به آن است. بدون که فقط هیچ راهی وجود دارد.”

پس از لغو آن را نمیگیرد طولانی برای Diggins برای دیدن اولین لنت نقره ای. مردم فورا شروع به تماس با او از طریق متن و تلفن و اجتماعی, رسانه های غم و اندوه خود را. Diggins گرفت که به عنوان یک نشانه آن است که مردم مراقبت شدت مورد جام جهانی به اندازه کافی به یکی دیگر از تلاش ارزشمند است.

این Loppet بنیاد ارائه شده است یک پیشنهاد اولیه برای میزبانی سه روز جام جهانی در سال 2022 و مونگر پیش بینی این گروه را پیش بروید با این برنامه است. هر چند نژادها اتفاق نمی افتد, برنامه ریزی, دوره ساخته شده است روابط قوی بین المللی فدراسیون جهانی اسکی و ما اسکی و اسنوبرد و سازمان آموخته است که چگونه برای قرار دادن با هم یک جام جهانی رویداد.

مونگر گفت: 10,000 بلیط فروخته شده بود و 900 داوطلب امضا کرده بود. بسیاری از در حال حاضر تایید کرده اند که آنها آماده هستند به دوباره سعی کنید و مونگر گفت: بازخورد از حامیان و سازمان های مدنی نیز مثبت بوده است.

“مردم می تواند چشم انداز به زندگی می آیند,” او گفت:. “دیدن رویای با هم قرار داده است سمان برای مردم چقدر آماده بودیم و چقدر فوق العاده یک رویداد این خواهد بود که ما در نهایت آن را به اتفاق می افتد.”

Coronavirus هنوز بازیگران کمی از یک سایه بیش از Wirth پارک روز سه شنبه به عنوان Diggins مراقب بود که به یاد اسکی بازان برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است. شور و شوق از کسانی که در این دوره به او کمک کرد تا درک کنند که یکی از اهداف او برای یک محلی جام جهانی رویداد — تولید بیشتر علاقه به ورزش — محقق نشد و حتی بدون یک مسابقه.

مثل او در اين مورد به هدر خوب برف در یک روز زیبا.

“همه کار سخت نیست برای هیچ چیز” او گفت:. “ما باید و می تواند این رویداد دوباره. من واقعا اعتقاد دارم که آن را برای رفتن به شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر