جسی ونتورا برای ‘تست آب’ از حزب سبز ریاست جمهوری پیشنهاد

سابق مینه سوتا رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا در حال رفتن به آزمایش آب’ به صورت یک حزب سبز ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

“اگر من قرار بود به اجرا برای رئيس جمهور حزب سبز خواهد بود اولین انتخاب من. من تایید شده و من تست آب” ونتورا توییتی صبح روز دوشنبه.

ونتورا گفت: در پاییز که او را در نظر بگیرید در حال اجرا در سال 2020 و گفت: MPR پس از آن که او را ندارد تا خود را از اواسط تا بعد احتمالا در ماه ژوئن. حزب سبز است که میله میله به انتخاب آن نامزد در ماه جولای.

“روشن: من واصل نشده هر چیزی” ونتورا دوشنبه نوشت. “من مجاز نامه های مورد علاقه که فرستاده شده بود از طرف من به سبزها و من تست آب برای حزب سبز نامزدی. من مستقل. من یک دموکرات یا جمهوری خواه از آنجا که من می دانم که آنها راه حل نیست.”

Minnesotans منتخب سابق کشتی گیر حرفه ای به عنوان فرماندار در سال 1998 و پس از او به عنوان یک اصلاح نامزد حزب. او در خدمت یک مدت و انتقال به استقلال در حالی که حزب در دفتر.

این اولین بار نیست ونتورا است mulled یک اجرا برای رئيس جمهور. ونتورا نقض حدس و گمان در مورد یک پیشنهاد در سال 2016 گفت که در حالی که او می خواهم به بحث و سپس-ایران نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون, او نمی خواهد می خواهید کاخ سفید ،

“اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار شما هیچ کسب و کار در حال اجرا برای رئیس جمهور” ونتورا گفت: در آن زمان.

اگر ونتورا وارد نزاع او می تواند به رسمیت شناختن نام که زمان سبز حزب پیشتاز فاقد است. Howie هاوکینز است که در حال حاضر پیشرو در مقدماتی برای این حزب نامزدی. هاوکینز است که یک بازنشسته Teamster و سازمان است که اجرا برای دفتر دو ده بار. هر پیشنهاد ناموفق بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im