جری براک می خواهد به دفن در گورستان بنابراین او را به انجام برخی از کار در حال حاضر

در بالای جری براک را از قبر در دو بوت-سیلور باو گورستان در تمپه یک پرتره اچ به سیاه گرانیت و یک لبخند بر لب مرد جوان.

در زیر است که یک تصویر از تمام زمان های مورد علاقه ماشین 1940 Ford استاندارد کوپه — او دو در طول عمر خود — و نام خود را به آهنگ های مورد علاقه جسی Belvin را “حدس بزن چه کسی است.”

یک نقل قول در پایین می گوید: “بسیاری از من تاسف دارد کسانی که من را ناشی از خودم. برای کسانی که من را آزار من صمیمانه درخواست بخشش خود را. خدا برکت دهد.”

چه وجود دارد یک تاریخ از مرگ در کنار او تاریخ تولد.

براک هنوز نمرده. او پیش برنامه ریزی.

“من شده است در تمپه تقریبا تمام زندگی من است,” او گفت: “و هنگامی که مرگ من, من می خواهم به خاک سپرده شود در اینجا.”

این است که شهرستان خود را.

او 9 هنگامی که خانواده اش نقل مکان کرد به تمپه در سال 1949. او با حضور در تمپه دستور زبان مدرسه اما پس از ترک مدرسه کلاس هشتم و کار پدر خود را نجات حیاط.

در 15 او در یک تصادف — او شده است می خواهم رانندگی پس از او بود 9 — و افسر پلیس که در پاسخ به او گفت که او می تواند به نوجوانان سالن و یا بازگشت به مدرسه.

او رفت و برگشت به مدرسه به مدت سه هفته.

“من به دنبال در اطراف مدرسه و در آنجا بود هیچ کس” او گفت: “بنابراین من باقی مانده است.”

او شروع به خود را auto salvage, کسب و کار, آن را فروخته و باز یک خودکار قطعات, کسب و کار, براک عرضه ساختمان آن از یک عملیات یک مرد به یک توزیع کننده بین المللی.

در 81 او هنوز هم کار می کند وجود دارد.

سال پیش براک خواندن یک داستان در مورد چگونه سنگ قبر بودند تغییر دیگر فقط یک نواخت خاکستری قرص. “روزی من می خواهم به انجام است که” او تصمیم گرفت. او خریداری یک طرح و در این سال بود و قبر او نصب شده است.

براک نگاه کردن در گورستان است که در ثبت ملی اماکن تاریخی. اولین ثبت دفن اینجا بود که در سال 1888.

لبه های جاده ها را فروپاشید. بتن مهار اطراف بسیاری از قبرها و ترک خورده است.

برخی از نشانگر رنده شده و شکسته نام و تاریخ پژمرده. برخی سرنگون بر روی زمین است. یک قبر مشخص شده است که تنها با یک توده ای از سنگ.

“این خیلی بد شکل” براک گفت. او می خواهد به آن را تعمیر کنند اما نه فقط به خاطر اینکه او می تواند در اینجا به خاک سپرده شد. این محل دارای یک تاریخ است.

دو بوت-سیلور باو گورستان در تمپه در سراسر امتداد 40 هکتار بخشی از آن پوشیده از چمن و درخت به صف مسن تر بخش چپ در چشم انداز صحرا.

از آن جایی که بسیاری از این شهر پیشگامان و رهبران مدنی به خاک سپرده شد از جمله سابق رژیم صهیونیستی. John Howard Pyle که یک بار به نام گورستان “تمپه را آرلینگتون.”

آن هم در جایی که آسیب بدترین است.

خیلی از تاریخ این شهر است که در اینجا براک گفت: قدم زدن در میان قبرها از فرمانداران شهرستان رهبران پزشکان, آتش نشانان و افسران پلیس معلمان و جانبازان است.

مردم از گروه های مختلف قومی به خاک سپرده شد در کنار یکدیگر در یک زمان وقتی که اتفاق نمی افتد وی با اشاره به نسل از Arredondos, Arbizus و Valenzuelas و همچنین مردم بومی و ژاپنی-آمریکایی شواهدی از چگونه آنها کار کرده و با هم زندگی می کردند در این شهرستان در اوایل روز است.

در حالی که براک دیده است برخی از پیشرفت های به این اساس به تازگی او قصد در انجام بیشتر.

او اهدا $10,000 به تمپه حفظ تاریخی بنیاد به آمده تا با یک طرح بهبود.

“اگر شما نمی حفظ این مکان های تاریخی و سپس روح خود را در شهر از بین می رود” گفت: سابق تمپه شهردار هیو هالمن که در بنیاد مدیره.

براک ایده این است که به شریک با شهر و اهدا کنندگان خصوصی. گورستان شده است بخش خصوصی و دولتی در طول سال و تعمیر و نگهداری شده است پر از لکه. شهر صاحب آن در حال حاضر, اما منابع مالی هستند ، براک را مطابقت با آنچه دیگران اهدا کنند.

او اهدا پول به این شهرستان هر سال برای پروژه ها و سازمان های جامعه است. این که چرا او را سخت در طول سال به طوری که او می تواند کمک کند.

آن زمانی آغاز شد که او جوان تاجر. او را به خواندن روزنامه داستان در مورد یک کودک با یک ماشین تصادف, کلیپ کردن مقاله و ارسال آن با 100 دلار به خانواده است.

“من همیشه سعی به انجام همه چیز را برای افراد دیگر,” او گفت:. “من فکر نمی کنم من یک سنت و یا هر چیزی.”

به عنوان کسب و کار خود را رشد براک بیشتر داد. او تا به حال شناخته شده گورستان بود در چنین خرابی تا او را قبر وجود دارد. در حال حاضر او می خواهد برای کمک به حفظ شهر خود را در تاریخ است.

“من قصد دارم به ترک این زمین بدون ترک برخی از این پول به افراد دیگر” براک گفت.

او نمی تواند آن را با اما او می تواند نگه داشتن برخی از آن نزدیک است.

رسیدن به کارینا مطلوب در [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net