Jerrick اعلام کرد به پر کردن آن Q1 سال 2020 نتایج مالی

فورت لی, N. J., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Jerrick Media Holdings, Inc. (OTCQB: JMDA) (“شرکت” یا “Jerrick”), یک شرکت فناوری و شرکت مادر آوازی اعلام کرد که پرونده آن 10-Q به صورت مالی سه ماهه پایان مارس 31 سال 2020.

مالی و عملیاتی برجسته

  • درآمد برای سه ماهه اول بالغ بر $293,142. علاوه بر این شرکت تولید شده بیش از $44,000 در معوق درآمد مربوط به استهلاک سالانه صوتی+ آبونمان درآمد. درآمد این سه ماهه بیش از 8 برابر کسانی که گزارش مدت مشابه سال گذشته بنحوی رشد مداوم در طول سال و به طور کلی رشد نمایی برای سال 2020 درآمد در مقایسه با پایان سال 2019.
  • OpEx در سه ماهه اول سال 2020 شد $2,119,091 نسبت به $2,773,445 در سه ماهه 4 سال 2019 به نمایندگی از 25% کاهش در هزینه.
  • همانطور که پیش بینی کسب انتخاب فروشنده در سه ماهه سوم سال 2019 همچنان به درایو درآمد و با موفقیت باعث شد تا بیش از نیمی از این شرکت در سه ماهه اول درآمد. فروشنده انتخاب کسب می رود که همچنان به رشد درآمد در چهارم پس از آن به عنوان درآمد بیشتر هم افزایی در حال تحقق است. شرکت کاوش آینده آژانس اهداف برای اضافه کردن به آن انتخاب فروشنده را بدست آورد.
  • در اوایل Q1 سال 2020 این شرکت معرفی خالق چالش های که مضمون داستان مسابقات که تشویق سازندگان با شانس برای برنده شدن جوایز نقدی و پاداش های دیگر.

یک بحران جهانی مانند 2020 COVID-19 pandemic تنها بیشتر بر چه انتقادی نقش سیستم عامل های دیجیتال بازی در جامعه به عنوان بدنه دولت در حال تشویق اجتماعی فاصله و محدود کردن سفر و کارفرمایان به طور گسترده ای اجرای کار از خانه سیاست. این عوامل در کنار آوازی وجود دارد در یک محیط که در آن کل بازار آدرس دهی (TAM) از پلت فرم در حال حاضر در حال رشد نمایی و در محیط فعلی ممکن است حتی بیشتر گسترش سریع.

علاوه بر این شرکت توصیه به خواندن یک مقاله که اخیرا منتشر شده توسط Robby Tal, Jerrick و آوازی سر از هوش کسب و کار که مورد بحث چگونه جهانی و همه گیر است که تأثیر آوازی را خالق جامعه است. بیشتر آن تأکید چگونه آوازی را North Star متریک (NSM) چقدر پول سازندگان درآمد میباشد به موفقیت پلت فرم. دفعات بازدید: مقاله کامل در آوازی: https://vocal.media/resources/creating-during-covid-19-insights-from-vocal-s-data-science-team

بندر امن بیانیه

هر گونه اظهارات که حقایق تاریخی و اکسپرس و یا شامل بحث به انتظارات و باورها و برنامه و اهداف و فرضیات و یا رویدادهای آینده و یا عملکرد (اغلب اما نه همیشه نشان داد از طریق استفاده از کلمات و یا عباراتی مانند “به احتمال زیاد نتیجه” “انتظار می رود,” “ادامه خواهد داد” “پیش بینی شده است,” “برآورد” “در نظر دارد,” “طرح” “معتقد” و “پروژه ها”) ممکن است به دنبال و ممکن است شامل برآورد و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان شده در اظهارات به جلو نگاه. ما هشدار می دهند که این عوامل شرح داده شده در اینجا می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان هر گونه اظهارات به جلو نگاه ما را و آن است که سرمایه گذاران باید محل اعتماد به ناروا بر هر گونه اظهارات به جلو نگاه. بیشتر هر گونه اظهارات به جلو نگاه به صحبت می کنند تنها از تاریخ که در آن چنین بیانیه ای ساخته شده است و ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه به انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ که در آن چنین بیانیه ای ساخته شده است و یا به بازتاب وقوع پیش بینی شده یا پیش بینی نشده رویدادها یا شرایط. جدید عوامل ظهور از زمان به زمان ممکن است برای ما برای پیش بینی همه این عوامل. بیشتر ما نمی توانیم ارزیابی تاثیر هر یک از این عوامل بر نتایج عملیات و یا تا چه حد است که هر عامل یا ترکیبی از عوامل ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن موجود در هر گونه اظهارات به جلو نگاه. این آزادی مطبوعات واجد شرایط است در تمامیت خود را با این اظهارات هشدار و خطر عامل افشای موجود در بورس و اوراق بهادار کمیسیون براده.

در مورد Jerrick

Jerrick Media Holdings, Inc. توسط شرکت مادر و خالق آوازی پلت فرم. این شرکت با ایجاد فن آوری های مبتنی بر راه حل های برای حل مشکلات خلاق جامعه است. از طریق صوتی Jerrick شناسایی و اهرم فرصت در پلت فرم های دیجیتال و محتوای کسب درآمد فضا. پس از راه اندازی در سال 2016 صوتی تبدیل شده به بیش از 600.000 سازندگان محتوا و مارک از همه اشکال و اندازه جذب مخاطبان در سراسر شبکه خود را از به طور کامل و متعلق به اداره جوامع است.

Jerrick: https://jerrick.media

Jerrick IR: https://investors.jerrick.media

آوازی پلت فرم: https://vocal.media

روابط سرمایه گذار تماس بگیرید: [email protected]

منبع Jerrick Media Holdings, Inc.

لینک های مرتبط

https://jerrick.رسانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de