جی جانسون: تعجب آور نیست مهاجر معترضان Heckled بایدن

آن را تعجب آور است که معترضان قطع معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بسته شدن بحث اظهارات جمعه سابق وزیر امنیت داخلی جی جانسون که در خدمت او تحت ریاست جمهوری باراک اوباما روز پنجشنبه گفت.

“معاون سابق رئیس جمهور گفت: آن زمان ما در حالی که به حق آن را دریافت” جانسون گفته فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان” توضیح داد که بایدن شده بود با اشاره به ایجاد عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) سیاست اوباما در سال 2012.

اما جانسون به یاد می آورد که چگونه در ماه مارس 2014, اوباما به او گفته بود از آن زمان به شکل یک “انسانی تر” روش برای اخراج و به تمرکز بیشتر بر روی از بین بردن جنایتکاران.

“کلی تعداد اخراج ها پایین رفت” به یاد می آورد جانسون. “ما نیست فقط گرد کردن همه ولی درصد از کسانی که تبعید شده بودند که به جرم جنایتکاران بالا رفت که خوب بود برای امنیت عمومی.”

RAICES اقدام یک مهاجر گروه حقوق در زمان اعتبار برای تظاهرات در برابر مجلس است و در مورد شکایت دولت اوباما اخراج رکورد.

همچنین در روز پنج شنبه جانسون گفت: دولت مکزیک هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با پناهندگی و مسائل مربوط به پناهندگان به عنوان هنوز هم وجود دارد مردم از طریق سفر و نه اینکه متوقف شود تا رسیدن به مرز ایالات متحده.

“من نگران هستم که توافق ما با دولت مکزیک باید پایدار” گفت: جانسون. “دولت مکزیک نیاز به انجام خیلی بیشتر به ساخت سیستم خود را از برخورد با پناهندگان برخورد با پناهندگی ساختمان تا مرزهای امنیتی خود را در مرز جنوبی با مرکزی آمریکا دلیل این که شما یک مقدار زیادی از افرادی که هنوز جسارت تمام راه را از طریق مکزیک شمالی به ایالات متحده و آنها متوقف شده در مرز ما و این تعداد احتمالا تا ستون به عنوان ما صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>