پوسته پوسته شدن جف: Trumpism است نه آینده ایران

سابق بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف R-Ariz., می گوید: چشم انداز حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه آینده ایران.

پوسته پوسته شدن که در سمت چپ مجلس سنا در سال 2019 ساخته شده اظهارات خود در مصاحبه ای ارسال شده در سه شنبه واشنگتن پست.

“من نمی دانم هر کسی که فکر می کند این است که آینده از آن حزب” او گفت:. “این یک جمعیتی cul-de-sac ما اگر هیچ چیز دیگری. خشم و تنفر تنها تا کنون; شما باید به یک حاکم بر فلسفه است.

“من هیچ نمی دانم از همکاران من که واقعا باور این است. من فقط نمی تواند پشتیبانی [تهمت] طولانی قبل از او شروع به اجرا شود.”

او گفت: برخی از توجه داشته باشید که “ما در حال گرفتن خوب محافظه کار سیاست” محافظه کار قضات و مالیاتی و اصلاحات قانونی.

“اما من می دانم که همه نگرانی در مورد آنچه که این اتفاق به جایگاه حزب در دراز مدت. ترین قسمت آن فقط در تلاش برای تنها ماندن در اتاق کار, بنابراین شما می توانید به مبارزه با یکی دیگر از روز. شاید بیشتر از دوام بیاورید رئیس جمهور.

“و اقامت او در زینت های خوب شناخت و کامل است که در هر زمان رئیس جمهور می تواند انتخاب کنید تا به تلفن و تولید اولیه است.”

وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع که در آن رئیس جمهور بود روی صحنه “با تقریبا تمام همکاران جمهوری خواه از آریزونا — فرماندار در پایین برخی از آنها شده بود تمایلی قبلا در یک کمپین مرحله با رئیس جمهور. مجموع کاپیتولاسیون حزب به Trumpism.”

در اوایل سال جاری پوسته پوسته شدن گفته بود: “این رئیس جمهور نمی تواند وجود دارد برای همیشه لطفا برای. پس از آن چه اتفاقی می افتد به حزب جمهوری خواه?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de