جف بزوس خرید وارنر و مستغلات در بورلی هیلز برای ضبط $165 میلیون

آمازون اجرایی جف بزوس جهان ثروتمندترین فرد خریداری کرده بورلی هیلز عمارت شناخته شده به عنوان وارنر و مستغلات از رسانه های مغول دیوید گفن برای $165 میلیون, یک منبع آشنا با این معامله گفت: در روز چهارشنبه.

قیمت فروش اعتقاد بر این است که بالاترین در لس آنجلس-منطقه مسکونی املاک و مستغلات معامله بیش از رکورد قبلی از 150 میلیون دلار گزارش صرف شده توسط رسانه های اجرایی Lachlan مرداک در سال گذشته برای خرید Chartwell و مستغلات در Bel-Air.

این Chartwell شتو آشنا شد و به بینندگان تلویزیون از دهه 1960 به عنوان خانه مجلل از داستانی Clampett خانواده در CBS کلاسیک طنزهای “بورلی Hillbillies.”

این 9.4 هکتار (3.8 هکتار) اموال فروخته شده توسط گفن به بزوس – در برخورد اول گزارش وال استریت ژورنال – دارای شکوه هالیوود شجره نامه خود را. آن را به نام جک وارنر, برادران وارنر رئیس استودیو ساخته شده است که این عمارت در سال 1937.

گفن خریداری وارنر و مستغلات در سال 1990 برای $47.5 میلیون, یک, پس از رکورد قیمت برای لس آنجلس-منطقه خانه با توجه به مجله. این Chartwell اموال مجموعه جدید تمام زمان بالا برای دولت هنگامی که آن را به فروش می رسد در حدود 150 میلیون دلار در اواخر سال گذشته لس آنجلس تایمز گزارش داد ،

بزوس که ارزش خالص برآورد شده توسط فوربس در $131 میلیارد دلار در این سال دارای خواص در سراسر جهان است. آن را بلافاصله روشن نیست اگر مدیر عامل شرکت آمازون قصد دارد وارنر و مستغلات اولیه خود را خانه.

هفته گذشته روزنامه نیویورک پست گزارش داد که بزوس و دوست دخترش لورن سانچز بودند شکار خانه در لس آنجلس و تور قصرها در سراسر منطقه است. بزوس شده است به جستجو برای یک خانه برای سال گذشته با توجه به پست.

وال استریت ژورنال گفت: بزوس خریداری سه آپارتمان های نیویورک در اوایل سال جاری در یک معامله به ارزش در حدود 80 میلیون دلار.

در علاوه بر این به $165 میلیون به او پرداخت می شود گفن برای وارنر و مستغلات خود را در شرکت سرمایه گذاری بزوس اعزامی پرداخت 90 میلیون دلار برای خرید یک دستگاه از توسعه نیافته لس آنجلس زمین از املاک و از اواخر مایکروسافت از بنیانگذاران پل آلن منبع به رویترز گفت. آلن ملک خریداری شده به عنوان یک سرمایه گذاری ملک با توجه به منبع.

كند, املاک, مجله گزارش, امکانات, گسترده, تراس وسیع باغ چند مهمان خانه یک زمین تنیس و یک نه سوراخ زمین گلف.

“هیچ studio تزار را از محل اقامت قبل یا پس از, تا به حال پیشی گرفتن در اندازه عظمت و یا مطلق, وزرق برق, جک وارنر و مستغلات در آنجلو در درایو بندیکت کانیون” با توجه عبور از کتاب “افسانه ای شهرکهای بورلی هیلز” به نقل از مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر