JDS Real Estate Services, Inc. در ارتباط با خارج از کشور شرکت کارگزار خرس مشاوران املاک نشان دهنده جهانی پزشکی REIT در کسب کارولینای شمالی پزشکی ساختمان اداری

شارلوت, N. C., مارس 25 سال 2020 /PRNewswire/ — JDS Real Estate Services, Inc. در ارتباط با خارج از کشور شرکت کارگزار خرس مشاوران املاک و مستغلات املاک و مستغلات سرمایه گذاری خدمات شرکت امروز اعلام کرد که آن را نمایندگی جهانی پزشکی REIT Inc. در کسب آن از حدود 98,000 فوت مربع پزشکی ساختمان اداری در نقطه بالا N. C.

واقع در 1814 Westchester درایو کلاس پزشکی ساختمان اداری ساخته شد در سال 2008 است و 100 درصد اجاره به ویک فارست باپتیست سلامت. ساختمان سه طبقه واقع شده است در حدود 13 هکتار از زمین. این ملک در حدود 400 فضاهای پارکینگ با پارکینگ نسبت 3.9 نقاط در هر 1000 فوت مربع.

“این است که نهادی با کیفیت پزشکی ساختمان اداری اجاره به قوی مستاجر با پزشکی قابل توجهی برسد در کارولینای شمالیگفت:” خرس. “ما خوشحالیم که منابع این ملک برای جهانی پزشکی REIT است که به خوبی در تراز وسط قرار دارد با استراتژی های سرمایه گذاری برای به دست آوردن هدف ساخته شده امکانات بهداشتی استیجاری به سیستم بهداشت و درمان. این معامله صحبت می کند جلد از ماموریت ما در خرس مشاوران املاک و مستغلات به ارائه جامع املاک و مستغلات خدمات سرمایه گذاری برای کسانی که به دنبال فرصت های استراتژیک است که می تواند در ارائه ارزش قابل توجهی. ما نیز لذت می برد همکاری با جنیفر استین و نمی تواند شادتر با نتیجه.”

Headquartered in Bethesda, Maryland, جهانی, پزشکی REIT Inc. درگیر در کسب هدف ساخته شده امکانات بهداشتی و اجاره خواص آن به سیستم بهداشت و درمان و پزشک قرار گرفتند. جهانی پزشکی REIT به دست آورد اموال از CHC Realty LLC بود که توسط دیوید الهی با معدن بین المللی.

“این معامله یک مثال دیگر چگونه مت خرس و خرس مشاوران املاک و مستغلات تیم رویکرد به خریدار نمایندگی ارائه outsized ارزش به مشتریان خود و تعهد به ساخت چیزهایی که اتفاق می افتد گفت:” ری براونمعاون ارشد رئیس جمهور از ادغام با جهانی پزشکی REIT.

ویک فارست باپتیست بهداشت برجسته علمی نظام سلامت مستقر در وینستون-سیلم, North Carolina. ویک فارست باپتیست دارای دو قسمت اصلی است. آن را یکپارچه بالینی سیستم لنگر توسط مرکز پزشکی ویک فارست باپتیست یک 885-تخت سوم-مراقبت در بیمارستان در وینستون-سیلمکه شامل برنر بیمارستان کودکان پنج جامعه و بیمارستان و بیش از 300 اولیه و مراقبت های تخصصی مکان و بیش از 2500 پزشکان. علاوه بر این, Wake Forest دانشکده پزشکی یک رهبر شناخته شده در تجربی آموزش پزشکی و تحقیقات پیشگامانه است که شامل ویک فارست نوآوری های تجاری شرکت با تمرکز بر پیشبرد مراقبت های بهداشتی از طریق فناوری های نوین پزشکی و پزشکی کشف.

در مورد JDS Real Estate Services, Inc. و مشاوران املاک
JDS Real Estate Services, Inc. املاک و مستغلات شرکت کارگزاری مستقر در سان کلمنت و دارای مجوز در 43 متحده است. خرس مشاوران املاک تاسیس در سال 2018 و مقر آن در لاس وگاسیک بوتیک سرمایه گذاری املاک و مستغلات خدمات شرکت است که caters به سرمایه گذاران به دنبال خدمات شخصی و دنیای واقعی نبرد-تست شده کسب و منش مشاوره. این شرکت با تمرکز بر بخش تبادل 1031 خریدار نمایندگی ملی تک مستاجر فروش سرمایه گذاری و ادغام خالص اجاره سرمایه گذاری مشترک, سرمایه گذاری, مشاوره سرمایه مشاوره ساخت-با توجه به تحولات بدهی/حقوق صاحبان سهام تخصصی جستجو و خانواده و کار/سرمایه گذار حرفه ای buyside نمایندگی. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bear-advisors.com.

تماس با ما
جولی Leber
نور افکن ارتباطات بازاریابی
949.427.1391
[email protected]

منبع خرس مشاوران املاک

لینک های مرتبط

www.bear-advisors.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>