Jason Maybaum مکنزی Hancsicsak و پارکر بیتس در میان جوانان مشهور به راه اندازی #TieABowChallenge

لس آنجلس, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — در روز شنبه, مارس 30 جوان هالیوود را متحد برای راه اندازی #TieABowChallenge سازمان یافته توسط عناصر کلیدی روابط عمومی. کراوات تعظیم چالش این است که یک کمپین رسانه های اجتماعی با هدف نشان دادن اتحاد جهانی در مبارزه با کروناویروس و با تشکر از همه ضروری کارگران که در خط مقدم این نبرد است.


ادامه مطلب

مشهور به لگد کردن کمپین با ارسال یک “چالش” در رسانه های اجتماعی خود را درخواست دوستان به جای تعظیم (از هر رنگ) در درب خانه خود و یا در داخل خود جلو پنجره نماد جهانی وحدت و تشکر از کارگران ضروری. کمان را می توان از هر خانواده مورد رقیب در دست در تلاش برای تشویق اجتماعی فاصله و اجازه می دهد هر کسی که به چالش کشیده است به شرکت بدون خروج از خانه برای خرید لوازم.

برخی از افراد شرکت کننده در راه اندازی شامل Jason Maybaum (ریون خانه) مکنزی Hancsicsak (این ما) پارکر بیتس (این ما) Faithe هرمان (این است که آمریکا), آوا Kolker (سیدنی به Max), Raegan Revord (جوان Sheldon), مایا لو کلارک (The Thundermans), همایون Maturo (Girl Meets World), دیلن و Caden Conrique (مرغ Girls), Lilia باکینگهام (تاج لیک), شکارچی Payton (ریون خانه) Bryson رابینسون (مانی), Merrick هانا (مانی) و بسیاری دیگر.

چالش این است که سازمان یافته توسط عناصر کلیدی روابط عمومی در یک بوتیک روابط عمومی شرکت متخصص در نمایندگی از جوانان با استعداد. “من می خواستم به سازماندهی یک کمپین به جهان نشان می دهد که ما همه در این با هم و برای نشان دادن همه مردم وجود دارد رفتن به محل کار در روز و روز را که ما از آنها حمایت و سپاسگزار برای همه چیز آنها انجام می دهند برای حفظ خدمات ضروری در حال اجرا در این بی سابقه بار. تمام پزشکان و پرستاران نظامی کارکنان آزمایشگاه, فروشگاه مواد غذایی, کارکنان, كانون کارکنان انبار تحویل و پستی کارگران و لیست در می رود. بدون آنها در خط مقدم این نبرد ما نمی خواهد که دسترسی به لوازم ضروری و خدمات است که ما نیاز به زنده ماندن در این بی سابقه بار. آنها هستند که در افکار ما و نماز با ما سپاسگزار برای همه است که آنها انجام می دهند گفت:” جنیفر Tinucci از عناصر کلیدی روابط عمومی خدمات. “ما گروه با هم و ضرب و شتم این, اما همه ما باید انجام بخشی از ما. اگر ما ضروری کارگران و همه ما باید در خانه بمانند و به سرعت گسترش ویروس. من امیدوارم که به عنوان چالش تکانه سود ما تمام خواهد شد که کمان ما در و پنجره نمایش پشتیبانی می کند.”

برای مصاحبه و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید [email protected].

به روز رسانی در مورد این کمپین را می توان در یافت https://www.keyelementspr.com/tie-a-bow-challenge.

برچسب ها/هشتگهای برای کراوات تعظیم چالش:

@tieabowchallenge

#tieabowchallenge

#thx2essentialworkers

#unite2fightcovid19

#socialdistancingsucceeds

فایل های مربوط به

کراوات تعظیم چالش مطبوعات Release.docx

imagesa (1).png

تصاویر مرتبط

مشاهیر-به-راه اندازی.png
مشهور به راه اندازی #TieABowChallenge
پارکر بیتس, Mackenzie Hancsicsak و جیسون Maybaum در میان مشاهیر برای راه اندازی #TieABowChallenge

لینک های مرتبط

عناصر کلیدی روابط عمومی

منبع عناصر کلیدی روابط عمومی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im