جارد Spurgeon وطن کلاه ترفند می دهد وحشی 5-3 برنده بیش از ادمونتون

– مردم تا به حال مقدار زیادی به جشن شب جمعه.

اما نبود Oilers.

ادمونتون بومی Jared Spurgeon گل اول خود را حرفه ای کلاه ترفند طبیعی یکی که برجسته بستن هدف این بازی برنده و بیمه نشانگر برای حل و فصل عقب و جلو نبرد با Oilers در طبیعت به نفع 5-3 در مقابل 17,055 راجرز در محل — نتیجه داد و وحشی دو بازی رفت و برگشت از طریق غرب کانادا نقل مکان کرد و این تیم در عرض سه امتیاز دوم wild-کارت نقطه در کنفرانس غرب.

Videoتصویری (01:19): مربی موقت Dean Evason recaps این 5-3 برنده شدن بیش از Oilers در روز جمعه.

“مادر بزرگ من در خانه در حال تماشای با عمه و عموی” Spurgeon گفت. “اما من با خواهر زاده و برادر در قانون اینجا با من بابا و مامان. خیلی عالی بود. حتی به پیروزی هم به خاطر بالا رفتن در جدول رده بندی بود حتی بهتر است.”

Defenseman کارسون Soucy که بزرگ شده در خارج از ادمونتون نیز تا به حال یک هدف کمک به شش نقطه شب برای وحشی خط آبی است که به کمک این تیم به دست آوردن زمین در آن حذفی پس از تعقیب آن در آغاز سفر چهار شنبه در ونکوور هفت امتیاز خجالتی از یک اسکله.

“Soucy شات و بدیهی است که فرفیون است فرفیون,” مربی موقت Dean Evason گفت. “او فقط یک بازیکن شگفت انگیز است.”

بازیکنان پدران و مربیان و دیگر مهمانان بودند همراه برای سفر جاده اما Spurgeon پدر را ندارد آن را به ونکوور برای اولین بازی. اما پس از صرف شام در خانه سه شنبه شب او را کاملا نشان می دهد برای خانواده اش است.

با انتهایی 3-2, Spurgeon گره خورده است نمره در wind-up از داخل راست faceoff دایره که فراموش دروازه بان Mikko Koskinen 10 دقیقه, 55 ثانیه به دوره دوم.

در 10:07 سوم خود را شات هایی Oilers defenseman آدم لارسون را چوب و تضعیف بین Koskinen و در نزدیکی پست. رایان Suter را کمک در Spurgeon هدف دوم او از مسابقه.

و سپس با 1:38 رفتن Spurgeon تکمیل طبیعی hat trick به یک شبکه خالی — سه-بازی هدف از کار خود را پس از سه بار به ثمر رساند و دو بار در یک بازی. او در حال حاضر 11 امتیاز در گذشته 14 ظاهر.

“برای اولین بار یکی از ما تا به حال خوب تغییر طولانی در O-zone, و آن را فقط ظهور به من” Spurgeon گفت. “دوم من فقط انداخت خالص در و آن در رفت.”

Spurgeon تنها دومین وحشی defenseman به رکورد یک کلاه ترفند زیر Suter در ژانویه 2014.

هنوز هم بدون کانر McDavid به عنوان کاپیتان در ادامه به بازیابی از چهار آسیب ادمونتون را باز کرد به ثمر رساند در بازی اول شات از رایان Nugent-هاپکینز تنها 50 ثانیه در.

وحشی پاسخ در 8:25 وقتی که جناح کوین Fiala برداشت Koskinen دوباره بجای اول برگشتن و پرت آن را به شبکه خود را برای هدف هفتم و 12 نقطه بیش از گذشته خود و نه بازی.

قبل از دوره اول به پایان رسید Oilers بطوریکه سرب در Nugent-هاپکینز’ هدف دوم از این شب در 13:04 اما Soucy آن را بر روی مچ دست شات که دست به دستبند Koskinen در 5:48 دوم.

“آن را با صدای بلند هنگامی که Souc به ثمر رساند گفت:” Stalock که 23 ارسال شده موجب صرفه جویی در مقایسه با 34 برای Koskinen. “شما می توانید بگویید که او تا به حال برخی از طرفداران در اینجا.”

دوباره هر چند Oilers پاسخ داد.

این بار لئون Draisaitl را پشت دست ضربه زدن از گوشه منحرف کردن اردن Greenway به اسکیت بازی کردن و پرواز گذشته Stalock در 8:01.

پس از آن Spurgeon در زمان بیش از standout در طول یک مقدار سخت تر تلاش وحشی سوم که شامل دو پنالتی می کشد در برابر NHL بالا قدرت بازی. وحشی نیز رفت 0-for-2 و به پایان رسید تا با مسدود کردن یک فصل-بالا 26 عکس.

“ما شروع به نگه داشتن بر روی جن بیشتر و بیشتر شانس” Spurgeon گفت.

چه فشار در سوم و حتی بیشتر چشمگیر است وحشی را بیشتر از آن shorthanded.

لوقا Kunin بازی نمی کند پس از اولین دوره Soucy چپ در سوم. هر دو رنج بالا-صدمات بدن.

“همه سال ما گفت: مهم نیست که چه کسی بازی” Suter گفت. “ما فقط باید به بیرون بروید و به رقابت بپردازند. زمانی که ما کار سخت و ماندن با آن ما معمولا در نتیجه ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im