توکیو — بزرگ سفید ورق پوشش سر آنها را به زانو در افراد آلوده به یک ویروس جدید منجر شد توسط دستکش و نقاب مقامات یکشنبه کردن یک کشتی کروز در حالی که بقیه 3,700 مردم بر روی تخته رو دو هفته قرنطینه در کابین خود. در هنگ کنگ بیش از 3,600 مردم در رزمناو دیگر به نمایش در خواهند آمد و پس از آن ممنوع اعلام شد توسط تایوان در حال رشد در میان نگرانی در مورد گسترش شیوع.

کشتی گرفتار شده در اورژانس بهداشت جهانی است که به نظر می رسد به بدتر شدن روز به روز. کمی درک coronavirus کشته شدن نزدیک به 500 نفر عمدتا در سرزمین اصلی چین است, اما آن را نیز گسترش وحشت و خشم در سراسر جهان به عنوان موارد رشد.

به عنوان هزاران نفر از کارگران بیمارستان در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل این شهر اعلام کرد که همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان باید قرنطینه برای 14 روز. توکیو بازی های المپیک, سازمان, در عین حال گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران اختلال ویروس است که باعث جلوتر از این بازی است که در کمتر از شش ماه.

چین به شدت دفاع آن اپیدمی اقدامات کنترل و به نام کشورهای دیگر نیست برای رفتن به دریا در پاسخ های خود را. کشورها “می تواند ارزیابی وضعیت اپیدمی در یک هدف و عادلانه و آرام و منطقی به شیوه ای احترام معتبر و حرفه ای که توصیه درک و حمایت چین را کنترل اپیدمی تلاش” وزارت امور خارجه سخنگوی هوآ Chenying گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری در روز چهارشنبه. “از ترس بدتر از هر گونه ویروس.”

برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض برای سلامت کارگران پکن به دنبال توسعه یک ربات به اداره گلو آزمون. به طور جداگانه شانگهای اعلام کرد که همه مدارس را به تاخیر بازگشایی حداقل تا پایان ماه فوریه به جای اواسط ماه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. تاریخ دقیق بستگی دارد که چگونه شیوع توسعه.

به عنوان نمونه از ضد آسیایی, تبعیض کوه U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای “همبستگی بین المللی” و حمایت از چین و کشورهای دیگر صدمه دیده توسط ویروس. او خواست توقف به هر انگ زدن مردم بی گناه است.

در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو بهداشت کارگران در برخی از محافظ سفید jumpsuits منتقل 10 نفر از الماس شاهزاده کشتی کروز در یک قایق گارد ساحلی در کنار آن. 10 پوشش داده شده در ورق برای حفاظت از هویت خود را از دوربین های دیجیتال گرفته شد به یک داک قرار داده و در آمبولانس عازم بیمارستان برای درمان در انزوا.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: همه مردم در هیئت مدیره خواهد بود قرنطینه در کشتی به مدت 14 روز تحت ژاپنی قانون است. کشتی تا به حال 2,666 مسافران و 1,045 خدمه. آزمايشات در انتظار 273 افرادی که علائم و یا در تماس با یک مرد بود که مبتلا به این ویروس پس از خروج از کشتی در هنگ کنگ است.

پل و Jacqui Fidrmuc از استرالیا در شهر کنز استرالیا گفت نه شبکه ای که آنها سپاسگزار آنها یک بالکن در داخل کابین که در آن آنها محدود.

“ما اینجا هستیم برای مسافت های طولانی. من فکر می کنم آن است رفتن به دریافت یک کمی تست بدیهی است. اما من نمی دانم. ما چه کنیم ؟ ما نمی تواند پرش به بیرون از قایق; که کمی سرد” جکی Fidrmuc گفت.

دیوید آبل یکی دیگر از استرالیا گفت: شبکه او تا به حال خورده از شب قبل. “من یک دیابتی هستم و وابسته به انسولین. اگر من نمی دریافت مواد غذایی به زودی من را در کما دیابتی, اما آن را می شود بیش از حد خونین دیر است.”

هنگ کنگ مسافران کشتی بودند که به نمایش در آمد و پس از سه مسافر در یک سفر قبلی تشخیص داده شد با این ویروس. خاک را محاصره رهبر, کری لام همچنین اعلام کرد که دو پایانه ها از جمله پایانه که در آن کشتی کروز در حال حاضر تحت قرنطینه — تعطیل خواهد شد.

همچنین در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران قابل توجه تقاضا به مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل به دفع این ویروس. بیمارستان ها گفت: آنها تا به حال به قطع برخی از خدمات با توجه به اعتصاب کارگران’ غیبت.

لام با انتقاد از اعتصاب و گفت: دولت انجام شد همه از آن می تواند به محدود کردن جریان از مردم در سراسر مرز. تقریبا تمام زمین و دریا ها بسته شده اند اما قابل توجه کارگران می خواهند مرز خاموش به طور کامل.

“بیایید قرار دادن منافع بیماران و کل نظام سلامت بالاتر از همه چیزهای دیگر,” او گفت:.

آخرین سرزمین اصلی چین و ارقام نشان داد افزایش 65 مرگ و میر, از روز گذشته همه جدید و میر ناشی از ووهان. تعداد موارد جدید افزایش یافته و به 24,324 ظهور 3,887 از روز قبل. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 220 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

عفونت در کشتی کروز مطرح ژاپن در مجموع به 33 نفر. کره جنوبی و تایلند در گزارش اخیر موارد در میان افرادی که تا به حال نشده است به چین, افزایش نگرانی در مورد چگونه به راحتی این ویروس ممکن است در جاهای دیگر.

برای درمان هزاران نفر از بیماران در آن سخت ضربه مرکزی منطقه چین ساخته شده است یک بیمارستان جدید در چند روز و تبدیل یک, ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی.

بيماران در حال نقل مکان به یک 1,000-تخت بیمارستان پیش ساخته با بخش ها و اتاق انزوا در ووهان. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به ویروس باز می شود پنج شنبه. بيمارستان ساخته شده از تبدیل فضاهای عمومی برای درمان بیماران با علائم خفیف را در مجموع 3400 تخت تختخواب تاشو ساده قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

یک انسان نیش بن گفت: او را دیدم بخش خیلی شلوغ در طول سفر به این شهر No. 5 بیمارستان در روز شنبه است که برخی از بیماران مجبور به نشستن بر روی زمین است.

با کانون شیوع ووهان قطع با راه آهن و هوا و جاده به تلاش برای مهار این ویروس در ایالات متحده و دیگر کشورها سازماندهی بیشتر پرواز برای تخلیه شهروندان خود را هنوز هم در مرکز شهر چینی. دو تا از آخرین هواپیما به روسیه بازگشت و نیوزیلند روز چهارشنبه با عودت قرنطینه برای حداکثر دوره کمون ویروس.

دکتر دیوید Heymann که رهبری سازمان جهانی بهداشت در واکنش به شیوع سارس گفت: آن را خیلی زود به بگویید که جدید coronavirus را به اوج اما که به نظر می رسد هنوز هم در حال افزایش است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست کشورهای خارج از چین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در عفونتهای گفت: اطلاعات دقیق ارائه شده در تنها 38 درصد از موارد است. “بدون اطلاعات بهتر آن را بسیار سخت برای ما به ارزیابی میزان شیوع در حال تحول است و یا آنچه که تاثیر آن می تواند داشته باشد و برای اطمینان از ما در حال ارائه مناسب ترین توصیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de