جیمز پترسون مجموعه صندوق به کمک کتابفروشان مستقل

جیمز پترسون دارای سابقه کمک به کتابفروشی های مستقل.

پرفروش ترین رمان نویس اهدا کرده است میلیون ها نفر در سال های اخیر به کتابفروشان, در حالی که همچنین دادن میلیون ها نفر به مدارس و کتابخانه ها و برنامه های سواد آموزی. در حال حاضر فروشگاه های بسته یا بسته شدن در سراسر کشور به دلیل شیوع کروناویروس, Patterson راه اندازی کرده است یک ابتکار جدید است.

روز پنج شنبه اعلام کرد #SaveIndieBookstores همکاری با انجمن کتابفروشان آمریکا و کتاب و صنعت بنیاد خیریه. پترسون کمک $500,000 است و تشویق دیگران به مشارکت در این ماه است.

“من نگران بقای کتابفروشی های مستقل که در قلب خیابان های اصلی در سراسر کشور” پترسون گفت. “من باور دارم که کتاب ضروری است. آنها ما را مهربان تر و همدلانه انسان است. و آنها باید این قدرت را به ما نگاهی دور و حتی لحظه ای از احساس ضعف و اضطراب و ترس است.”

آبا عضو کتابفروشی ها را از مارس 10-27 به درخواست برای کمک مالی در SaveIndieBookstores.com. پارامترهای نشده است هنوز برای مجموعه بزرگترین و کوچکترین کمک مالی و بستگی دارد چقدر پول مطرح شده است. بودجه انتظار می رود توزیع شده توسط مه 15.

“این برای حمایت از کتابفروشی های مستقل فوق العاده سخاوتمندانه” آبا مدیر عامل آلیسون K تپه در بیانیه ای گفت. “این است که به خصوص معنی دار به این حمایت از افرادی که تشخیص آثار فرهنگی از کتابفروشی های مستقل و کسی که درک نقش حیاتی که از کتابفروشی های مستقل بازی در اتصال خوانندگان به کتاب و در ایجاد جامعه است.”

در روز پنج شنبه NPD BookScan گزارش دوم کاهش قابل توجهی در فروش در سه هفته گذشته. با توجه به BookScan که آهنگ حدود 85 درصد از چاپ و بازار فروش کاهش یافت و 9 درصد از هفته قبل که تعداد آنها نسبتا پایدار است.

کتابفروشی های مستقل برخوردار بوده اند و تجدید حیات که در طول دهه گذشته اما بسیاری از آنها نازک و یا سود وجود ندارد. برخی از فروشگاه ها در حال حاضر آغاز شده GoFundMe درایو از جمله Posman کتاب که بسته شده است کسب و کار خود را در نیویورک و آتلانتا گذاشته و خود کارگران است. همانطور که از اواخر روز چهارشنبه آن مطرح شده حدود 2,700 از یک هدف 4000 $با نویسنده Colson وایتهد در میان همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>