جیمز گارسیا مامان خواسته های عدالت و آزادی unedited فیلم از پسرش تیراندازی

مادر جیمز “جی” پورتر گارسیا 28 ساله که به ضرب گلوله توسط ققنوس پلیس در چهارم ژوئیه خواستار عدالت در آن او را مورد گفت: او پسر بود تهدید به پلیس.

اگر او بود Denice گارسیا گفت: پلیس باید آن را اثبات کند. نظرات او ساخته شد در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در مقابل Maryvale ایستگاه پلیس در غرب ققنوس یک روز پس از ققنوس پلیس منتشر ویرایش بدن دوربین فیلم که مطرح شده بیشتر سوالات برای او از ارائه پاسخ.

“همانطور که با دیگر پلیس تیراندازی موارد خانواده ما و جامعه ما است غیر منصفانه ای در سمت چپ بدون پاسخ” مادر گفت. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.”

روز دوشنبه پلیس منتشر شد, بدن, فیلم دوربین از پنج افسران طولانی پلیس گزارش و فایل صوتی مصاحبه با شاهدان از جمله افسران که از کار اخراج شدند. جیمز گارسیا تا به حال شده است در یک سال 1997 لکسوس پارک شده در جلوی خانه, یک خانه که در آن پلیس نشان داد به دنبال یک مرد مظنون به سلاح سرد کسی.

این فیلم دوشنبه منتشر شد نشان نمی دهد اگر جیمز گارسیا با اشاره تفنگ خود را در افسران قبل از دو افسر اخراج شدند. فیلم تار جیمز گارسیا. دو افسر Noel Trevino و Gregory Wilson گفت: هرگز گارسیا اشاره کرد و تفنگ در هر کسی, اما آنها ترسیده بودند گارسیا که قرار بود به ساقه کسی با توجه به مصاحبه صوتی.

دو افسر اخراج مجموع 16 دور به ماشین کشتار گارسیا.

گزارش پلیس و بدن, فیلم دوربین را روشن جیمز گارسیا بود که سلاح سرد گمان آنها به دنبال. پلیس گفت: روز دوشنبه آنها را شناسایی کرده اند که گمان می برند اما هنوز هم به دنبال او.

عکسبرداری از گارسیا بررسی خواهد شد توسط Maricopa County دفتر دادستان و آن را به تصمیم می گیرید اگر هر گونه اتهام باید در برابر Trevino و ویلسون.

پلیس در پاسخ به 911 تماس بگیرید

این وضعیت در جولای 4 زمانی آغاز شد که مردی به نام 911 به گزارش یک فرد به نام “اریک” تا به حال تهدید چاقو او را پس قبلا سلاح سرد او یک هفته قبل از. قربانی و “اریک” شد و در همان خانه که در آن گارسیا پارک کرده بود و لکسوس.

قربانی در سمت چپ خانه و کارگردانی افسران وجود دارد. برخی از مردم در خانه به افسران گفت: سلاح سرد مظنون در حال حاضر در سمت چپ. هنوز هم پلیس بود همه رفتن خارج برای بازجویی.

گارسیا در ماشین. افسران خواسته گارسیا برای خود نام و به بیرون از ماشین. او به غلط نام و حاضر به خارج شدن از لکسوس و گفت: او احساس امن در آن وجود دارد, بدن, فیلم دوربین را نشان می دهد.

گارسیا خواب بود در ماشین یک شبه چون او نمی باید یک خانه دائمی با توجه به گزارش پلیس و شاهد مصاحبه. یک دوست که در خانه زندگی می کردند داده بود گارسیا اجازه پلیس گزارش می گوید.

گارسیا افسر گفت: او تا به حال یک بزه حکم. اسناد دادگاه نشان می دهد او به جرم جنایت برای سرقت 600 دلار ارزش لباس از فروشگاه های خرده فروشی. او نقض آزادی مشروط وجود دارد و یک حکم برای دستگیری او پرونده های دادگاه نشان می دهد.

“آنها ما را بر این باورند که جیمز بود که آنها به دنبال’

Viri هرناندز مدیر Poder در عمل ققنوس گروه حمایت گفت: اداره پلیس انتخابی بود در چه اطلاعاتی آنها قبلا منتشر شده است. او گفت: به تازگی منتشر شده بدن دوربین فیلم تغییر روایت است.

“آنها ما را بر این باورند که جیمز بود که آنها به دنبال” او گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس خبری. “و آنها هرگز روشن است که. آنها ما را بر این باورند که جیمز بود که فقط با اشاره یک تفنگ در مردم است. که درست نیست و آن را به تصویر کشیده که در ویدئو.”

دولت Rep. ریچارد آندراده, در کنفرانس خبری خواستار آن شد که انتشار پلیس unedited فیلم بنابراین مادر می تواند پاسخ.

“ما قطعا خواستار شفافیت و تسریع روند,” او گفت:.

بالا تیراندازی پلیس رای

گارسیا تیراندازی قرار گرفته و به اداره پلیس تحت بررسی قرار گرفتن ملی توجه است. برای سال ها طرفداران را تقبیح کرده اند ققنوس و نرخ بالای پلیس تیراندازی کرد و گفت: این گروه سریع به استفاده از نیروی مرگبار برای حل و فصل مسائل است.

آریزونا جمهوری و تحلیل ققنوس تیراندازی پلیس از سال 2011 تا 2018 در بر داشت اداره پلیس پیشی مشابه به اندازه و شهرهای بزرگ.

ققنوس پلیس که در خدمت یک شهر با 1.6 میلیون نفر تا به حال به طور متوسط از 17 تیراندازی پلیس به ازای هر 1 میلیون نفر در هشت سال span بیشتر از نیویورک و لس آنجلس و هوستون سن آنتونیو و دالاس و سن دیگو.

جمهوری نیز در بر داشت که بسیاری از ققنوس تیراندازی پلیس از سال 2010 بوده است در پایین به درآمد متوسط محله که در آن مردم اسپانیایی زبان اکثریت هستیم.

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de