جیمز گارسیا بود مشکوک دنبال شد اما یک مرد با یک مشکل زندگی که پلیس کشته و سوابق نشان می دهد

جیمز “جی” پورتر گارسیا بود تجربه بی خانمانی, مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و نیاز به جایی برای خواب. او دوست شان هانسن اجازه گارسیا پارک خودرو در جلوی خانه خود را در جولای 3. گارسیا خواب در خودرو یک شبه.

روز بعد در چهارم ژوئیه هانسن خانه تبدیل به یک نقطه کانونی برای ققنوس پلیس.

جزئیات بیشتر از آنچه که منجر به گارسیا تیراندازی مرگبار پلیس ظهور دوشنبه با انتشار ساعت police body دوربین فیلم 911 تماس و ثبت مصاحبه با شاهدان.

سوابق نشان می دهد پلیس در پاسخ به هانسن Maryvale خانه به دنبال سلاح سرد و مشکوک به نام “اریک” و یا “ادی.” یکی دیگر از مرد بی خانمان به نام به حال پلیس که به گزارش “اریک” تهدید کرده بود به چاقو او در داخل خانه و در حال حاضر با چاقو او را یک هفته قبل از.

این مرد بی خانمان به حال با استفاده از یک غریبه تلفن همراه برای تماس با پلیس پس از خروج از خانه.

هنگامی که پلیس وارد, مردم در داخل خانه به افسران گفت: که گمان می برند که آنها به عنوان “ادی” تا به حال سمت چپ بدن, فیلم دوربین را نشان می دهد.

هنوز هم پلیس می خواستم برای مصاحبه با هر کس داخل خانه از جمله گارسیا بود که در یک قهوهای مایل به زرد 1997 لکسوس در جلوی خانه. افسران تا به حال دلیلی برای باور گارسیا نبود مظنون بر اساس caller توضیحات. هنوز هم آنها او را بیدار کرد تا به سوال او در مورد سلاح سرد مشکوک.

این حادثه را تشدید کرد که گارسیا بود که هنوز هم در وسیله نقلیه خود را برداشت تفنگ خود را و اشاره آن به سمت پایین. پلیس می گویند گارسیا مطرح بازوی خود را و سپس افسران به رگبار گلوله به خودرو 13 دقیقه پس از یک افسر اول او را بیدار کرد تا با توجه به گزارش پلیس.

این فیلم که تار کردن گارسیا می کند آن را روشن اگر او مطرح تفنگ و یا اشاره در افسران. دو افسر گفت: هرگز گارسیا اشاره کرد و تفنگ در هر کسی, اما آنها ترسیده بودند گارسیا که قرار بود به ساقه کسی با توجه به مصاحبه صوتی.

“من می ترسم که او یا رفتن به شلیک افسر که فقط پنجره را شکست و نمی باید یک تفنگ را در دست خود و یا او را میخوام لاغر و شلیک بنابراین من اخراج سلاح من به او را از طریق پنجره” افسر Gregory Wilson گفت: با توجه به مصاحبه صوتی.

ویلسون و یک افسر دیگر اخراج مجموع 16 دور کشتن گارسیا.

قبل از این افسران به گارسیا گفته بود افسران “من شلیک, شلیک, من” با توجه به دو افسر, Noel Trevino و ویلسون.

گارسیا در این مورد دستگیر و توجه ملی از جمله از نامزد سابق ریاست جمهوری جولیان کاسترو و قرار دادن ققنوس اداره پلیس تحت بررسی. آن را تمدید موجی از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند پس از چند هفته از تظاهرات تحریک کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

در درخواست از رئیس پلیس Jeri ویلیامز اف بی آی در حال بررسی این مورد و یا هر گونه نقض حقوق مدنی است.

‘او ضربه پایین سنگ’

گارسیا خانواده و طرفداران خواستار ققنوس اداره پلیس انتشار همه تغییر بدن دوربین فیلم و گزارش پلیس را بی درنگ. در پاسخ ویلیامز گفت که این گروه شروع به انتشار فیلم هایی از تیراندازی پلیس در عرض 10 تا 14 روز از این حادثه.

روز دوشنبه ققنوس اداره پلیس منتشر شد ساعت از ویرایش بدن فیلم دوربین از پنج افسران سه 911 تماس های صوتی مصاحبه ها و 142 صفحه گزارش پلیس.

قبلا ققنوس پلیس منتشر شده بود کلیپ از یک 911 تماس بگیرید و یک افسر کشیدن گارسیا handgun از خودرو.

دانیل اورتگا وکیل به نمایندگی گارسیا خانواده کاهش یافته است به نظر تا زمانی که در یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده روز سه شنبه.

این پلیس شناسایی سلاح سرد مشکوک که باعث تماس به خانه و به دنبال آن فرد سخنگوی گفت.

این Maricopa County دفتر وکیل تصمیم می گیرید اگر دادستان باید فایل هر گونه اتهام علیه دو افسر که شات گارسیا پس از بررسی پرونده.

گزارش پلیس و کارآگاهان ” مصاحبه با گارسیا و دوستان رنگ یک عکس از یک پدر دو که دچار اعتیاد به مواد مخدر, افسردگی و افکار خودکشی. مادر او به پلیس گفت که او تا به حال سعی کردم عشق دشوار به کمک 28 ساله توانید زندگی خود را در مسیر بازگشت اما آن را تا به حال کار کرده است.

اعتیاد خود را به قاتلان درد تکامل به سنگین تر استفاده از مواد مخدر گفت: پلیس با توجه به گزارش.

“او ضربه پایین سنگ اما هنوز هم ادامه داد (با استفاده از مواد مخدر). من را بررسی کنید و مطمئن شوید که او تا به حال مواد غذایی است. او استفاده می شود واقعا سالم است. سپس او بسیار نازک است. همه چیز فقط وحشتناک” مادرش Denice گارسیا گفت: پلیس با توجه به مصاحبه صوتی.

‘جیمز گارسیا می تواند انطباق در هر زمان’

این اتحادیه که نشان دهنده ققنوس بخش رتبه-و-فایل دفاع از این افسران که شات گارسیا. گفتند گارسیا بود که یک جنایت کار محکوم است که تا به حال انگیزه ای برای سرپیچی کردند.

“جیمز گارسیا می تواند انطباق در هر زمان اما به عنوان یک جنایت کار محکوم در اختیار داشتن اسلحه گرم در حالی که در آزادی مشروط بدان معنی است که او خواهد بود رفتن به زندان” ققنوس اجرای قانون انجمن گفت: در Facebook.

طرفداران می گویند بدن دوربین فیلم ثابت می کند که پلیس تا به حال در ابتدا تنها منتشر گزینشی اطلاعات برای توجیه تیراندازی.

“آنچه ما از این تصویری است که دوباره ققنوس پلیس دروغ گفته بود” Black Lives Matter ققنوس مترو یک گروه حمایت گفت: در آن Facebook صفحه. “آنها دروغ در مورد جیمز اشاره اسلحه در آنها دروغ میگویند جیمز شد خصمانه آنها دروغ توسط حیله گر جیمز به فرد آنها به دنبال آن بودند.”

‘او egging او را در’

این حادثه آغاز شده و با 911 تماس از مرد بی خانمان که می خواستم پلیس برای دستگیری مردی که با چاقو به او.

تماس گیرنده گفت dispatchers که او در هانسن خانه برای آویزان کردن با یک دوست و به دوش. وجود او مواجه شد با سلاح سرد گمان می برند که با تهدید چاقو او را دوباره با یک چاقو.

یک مرد در داخل خانه را برداشت اسلحه و در نهایت کمک به مرد بی خانمان را با توجه به گزارش پلیس.

این مرد بی خانمان و سپس خواسته یک غریبه به استفاده از تلفن همراه خود برای تماس با پلیس.

او گفته پلیس این مرد با ضربات چاقو او را یک هفته زودتر چون فکر می کردم او می خواهم به سرقت رفته یک دوچرخه از او را به پلیس گزارش می گوید.

وی با اشاره به خانه که در آن تهدید سلاح سرد رخ داده است و توضیح داده شده مظنون به پنج فوت و شش اینچ قد بلند است. گارسیا گفته بود Wilson او پنج پا یازده اینچ قد بلند است. یکی دیگر شاهد گفت: گمان طاس بود. گارسیا بود ،

پلیس می خواستم هر کس به خارج شدن از خانه به سوال در مورد شک دارم.

Trevino بدن دوربین فیلم نشان می دهد او را به صحبت هانسن پدر و مرد دیگری در خارج از خانه. آنها به او گفت که “اریک” و یا “ادی” در حال حاضر ترک کرده بود.

Trevino خواسته در مورد گارسیا و اگر او مسلح بود. آنها پاسخ دادند که آنها او را نمی دانم خوب است و که آن را هانسن, دوست, دوست فیلم نشان می دهد.

افسر آنتونی Deida به حال اول نزدیک گارسیا درخواست او را برای نام خود را. بدن دوربین فیلم نشان می دهد که گارسیا به غلط نام و حاضر به خارج شدن از خودرو. او افسر گفت: او تا به حال یک بزه حکم.

اسناد دادگاه نشان می دهد او به جرم جنایت برای سرقت 600 دلار ارزش لباس از فروشگاه های خرده فروشی. او نقض آزادی مشروط وجود دارد و یک حکم برای دستگیری او.

Deida به او گفت که او نمی مراقبت در مورد بزه حکم. سپس گروهبان. جان بکوس گفت گارسیا که او نیاز به خارج شدن از خودرو و یا او مجبور خواهد بود از این فیلم را نشان می دهد. گارسیا رد و نورد پنجره خود را. بکوس پس از آن راه می رفت به سمت دیگر خودرو.

ویلسون در ضمن ایستاده بود در نزدیکی درب خودرو و در نهایت گفت: از گارسیا “او یک تفنگ” این فیلم را نشان می دهد.

ویلسون فریاد زد گارسیا “دریافت دست خود را خاموش f–king تفنگ.” Trevino که صحبت کردن به نزدیک شاهد زد به ماشین اشاره کرد و تفنگ خود را به گارسیا خودرو, این فیلم را نشان می دهد.

“اگر او در آسانسور که دیگر من در تیراندازی او را” ویلسون گفت: “این فیلم نشان می دهد.

Deida سپس برداشت یک میله از یک کامیون در جلوی خانه و شکست لکسوس’ مسافر طرف پنجره. دو ثانیه بعد از Deida شکست پنجره ویلسون و Trevino اخراج کردن از 16 دور در این فیلم نشان می دهد.

ماموران در زمان گارسیا بدن از وسیله نقلیه قرار داده و او را در خیابان و انجام CPR در این فیلم نشان می دهد. آنها قرار داده و سپس بدن خود را در پشت یک پلیس تاهو و او را سوار به نزدیکی پزشکان این فیلم را نشان می دهد.

“من بیش از حد مطمئن هستم که ضربه اول من یا شریک زندگی من یک بار دیدم بازو حرکت می کند زمانی است که من شات” Trevino گفت: با توجه به مصاحبه صوتی. “من می توانید ببینید چهره خود را به عنوان او را نیمه مانند تقریبا با تکیه بر گفتن شریک زندگی من به او شلیک کنید. چهره خود را به معنای واقعی کلمه نزدیک به شیشه جلو به طوری که او نه فقط صحبت کردن در از داخل خودرو او egging او را از خیلی نزدیک به شیشه جلو.”

ویلسون گفت که او نگران گارسیا که قرار بود به آتش در Deida.

“هنگامی که او را شکست پنجره مظنون که در حال حاضر تفنگ تا کمی نوع نگاه و بیش از او مطرح تفنگ خود را و است که زمانی که من اخراج” ویلسون گفت: کارآگاهان بعد.

هانسن بود که در خانه قبل از اینکه پلیس وارد شدند گفت: ماموران بعد از آن که او اجازه گارسیا پارک لکسوس در جلوی خانه به طوری که او می تواند خواب وجود دارد با توجه به گزارش پلیس و مصاحبه صوتی. او گفت که او قرار بود به او از خواب بیدار در ظهر اما فراموش کرده است.

“هنگامی که من شنیده ام که او به ضرب گلوله کشته شد من مانند از دست داده و آن را برای کمی” هانسن گفت. “من قرار بود او را از خواب بیدار به همین دلیل من احساس می کنم کاملا وحشتناک در مورد وضعیت.”

‘من گفت:” خدا به شما برکت دهد من شما را دوست دارم’

گارسیا اجازه نداشتم به اسلحه خود را به خاطر او از جنایت به اعدام محکوم اما او تا به حال یک دوست خرید او در یک موسسه رهنی برای دفاع از مالوری ون Slyker پلیس گفت.

گارسیا ضرب گلوله کشته شده بود توسط یک فرد که می خواست به خرید مواد مخدر از او دو هفته قبل با توجه به ون Slyker.

ون Slyker صاحب لکسوس اغلب اجازه گارسیا خواب بیش از زمانی که او کمک کرد تا با کارهای روزمره و کارهای, با توجه به گزارش. ون Slyker پلیس گفت که گارسیا گرفته بود لکسوس بدون اجازه روز قبل از عکسبرداری است.

Denice گارسیا پلیس گفت که او می دانست که او پسر تفنگ داشتند. او می خواهم برای پرداخت تفنگ با فدرال محرک بررسی این گزارش می گوید.

او گفت: پلیس آخرین بار او را دیده بود پسر او در چند روز قبل از تیراندازی هنگامی که او رفت و به او خانه را انتخاب کنید تا خود را شناسایی.

جدا از مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر, او گفته پلیس پسر او تشخیص داده شده بود با افسردگی در سن 12.

“او تا به حال بسیاری از موانع,” او گفت ،

در یک نقطه, او شروع به مستقیم کردن زندگی خود و کار با, بانک مرکزی آمریکا, یک آپارتمان و یک ماشین دختر و پسر به پلیس گفت. اما او شروع به استفاده از مواد مخدر را دوباره از دست داده و کار خود را از آپارتمان و خودرو خود را به او گفت.

در نهایت او لگد او را از خانه او امیدوار است که او را به تغییر شیوه زندگی خود را با توجه به گزارش پلیس. او را در خواب خارج از خانه او در جلوی خانه و سپس در خارج از نزدیکی و کسب و کار او به پلیس گفت.

زمانی که گارسیا متوقف به انتخاب کنید تا ID او از خود او به او گفت که او و دوست دختر خود را به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به این گزارش. Denice گارسیا گفت: پلیس از او پرسید: پسر او را به پوشیدن پوشش دهان و سپس گفت: او را به قرنطینه خودش و که او را در دو هفته.

“پس من دست او را ID,” او گفت ، “من گفتم:” خدا شما را برکت دهد من شما را دوست دارم اما شما باید برای رفتن. اجازه دهید من می دانم که در دو هفته.’ و که در آن بود.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de