J. Crew Group, Inc. دریافت تایید دادگاه از روز اول حرکات

نیویورک, مه 5 سال 2020 /PRNewswire/ — J. Crew Group, Inc. (“J. Crew” و یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی ویرجینیا اعطا کرده است این شرکت موقت تصویب برای همه از روز اول حرکات مربوط به آن فصل 11 بازسازی. تایید حرکات پشتیبانی خواهد کرد این شرکت در حال انجام عملیات در مالی روند بازسازی.

دادگاه امروز اعطا J. Crew گروه دسترسی به یک بدهکار در اختیار داشتن (“غوطه”) تامین مالی تسهیلات 400 میلیون دلار ارائه شده توسط موجود دهندگان لنگرگاه سرمایه Group, L. L. C., GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه LP, در میان دیگران است که همراه با این شرکت در پیش بینی جریان های نقدی را پشتیبانی عملیات خود را در طول روند بازسازی. دادگاه نیز مجاز این شرکت برای ادامه پرداخت دستمزد و مزايای کارمندان و همچنین به عنوان افتخار همه مشتری برنامه های آن از جمله برنامه های وفاداری کارت های هدیه برمی گرداند و مبادلات میان دیگران. J. Crew گروه پرداخت خواهد شد فروشندگان کالا و خدمات ارائه شده پس از تاریخ تشکیل پرونده در شرایط طبیعی.

“دادگاه تایید ما روز اول حرکت یک گام مهم در تجدید ساختار مالی. در J. Crew گروه مشتریان ما در مرکز همه چیز را ما انجام می دهیم و در طی این فرایند این تعهد تغییر نمی کند. ما باقی می ماند به طور کامل عملیاتی ارائه به مشتریان ما با یاد موارد آنها عشق و خدمت بزرگ آنها انتظار دارند” گفت: Jan خواننده, Chief Executive Officer, J. Crew ، “تحکیم مالی ما بنیاد ما را قادر می سازد به ظاهر سالم تر و قوی تر موقعیت کسب و کار ما و برندها به رشد برای سال آمده است. من می خواهم برای تشکر از همکاران, مشتریان, فروشندگان و همکاران برای ادامه حمایت خود به ما نگاه خود را کامل کنیم بازسازی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

همانطور که قبلا اعلام شد در مارس 4, 2020, J. Crew, گروه توافق با وام دهندگان برگزاری حدود 71 درصد از آن مدت وام و حدود 78 درصد از آن IPCo یادداشت و همچنین با حامیان مالی که بر اساس آن این شرکت را بازسازی بدهی های خود را و deleverage ادامه ترازنامه موقعیت J. Crew و Madewell برای موفقیت طولانی مدت است. تحت شرایط معامله توافق پشتیبانی (“ا”) این شرکت وام دهندگان تبدیل خواهد شد در حدود $1.65 میلیارد دلار از بدهی این شرکت به صاحبان سهام است. به منظور تسهیل در بازسازی فکر توسط TSA شرکت مادر از J. Crew Group, Inc., Chinos Holdings, Inc. و برخی از وابستگان کرد یک prearranged فصل 11 پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه شرقی ویرجینیا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد J. Crew گروه بازسازی از جمله دسترسی به دادگاه براده و دیگر اسناد مربوط به دادگاه نظارت فرایند مراجعه کنید www.omniagentsolutions.com/chinos تماس (866) 991-8218 (US & Canada) و (818) 924-2298 (برای tolled تماس های بین المللی) و یا ایمیل [email protected].

ویل Gotshal & Manges LLP است که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی Lazard است که در خدمت به عنوان بانکدار سرمایه گذاری و AlixPartners است که در خدمت به عنوان بازسازی مشاور J. Crew Group, Inc. لنگرگاه سرمایه گروه و دیگر اعضای یک کمیته موقت توسط Milbank LLP به عنوان مشاور حقوقی و PJT همکاران LP به عنوان بانکدار سرمایه گذاری.

در مورد J. Crew Group, Inc.

J. Crew Group, Inc. شناخته شده بین المللی است omni-کانال خرده فروش زنان و کودکان پوشاک و کفش و لوازم جانبی. به عنوان از آوریل 4 سال 2020این شرکت عمل 181 J. Crew فروشگاه های خرده فروشی 140 Madewell, فروشگاه jcrew.com, jcrewfactory.com, madewell.com و 170 کارخانه فروشگاه. محصول خاص مطبوعاتی و ثانیه پر کردن اطلاعات مربوط به شرکت در دسترس هستند در وب سایت شرکت www.jcrew.com.

به دنبال اظهارات

برخی اظهارات در اینجا “به دنبال اظهارات” ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. چنین اظهارات به جلو نگاه منعکس کننده این شرکت در حال حاضر انتظارات و یا باورهای مربوط به حوادث آینده و نتایج واقعی عملیات ممکن است مادی از تاریخی نتایج یا فعلی انتظارات. هر گونه اظهارات به جلو نگاه در معرض خطرات مختلف و ابهامات از جمله این شرکت قابل توجهی بدهی خود را قابل توجهی اجاره تعهدات خود توانایی پیش بینی و به موقع پاسخ به تغییرات در روند و ترجیحات مصرف کننده قدرت اقتصاد جهانی در شرایط رقابتی بازار توانایی خود را برای جذب و حفظ پرسنل کلیدی توانایی خود را با موفقیت به توسعه و راه اندازی و رشد جدیدتر آن مفاهیم و اجرای طرح های استراتژیک عرضه محصول کانال های فروش و کسب و کار, توانایی خود را برای پیاده سازی آن رشد استراتژی مواد اختلال به اطلاعات آن سیستم به خطر انداخته به آن داده و امنیت و توانایی خود را برای حفظ ارزش مارک های خود و حفاظت از علامت تجاری خود توانایی خود را برای اجرای آن املاک و مستغلات, استراتژی, تغییرات جمعیتی الگوهای نامطلوب و یا بی موقع آب و یا دیگر وقفه در آن منابع خارجی مشتری تماس سفارش و یا توزیع عملیات افزایش تقاضا یا قیمت مواد خام مورد استفاده برای تولید محصولات خود محدودیت های تجاری و یا اختلالات و عوامل دیگر که مندرج در این بخش تحت عنوان “عوامل خطر” و در جای دیگر در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K و در تمام براده با ثانیه ساخته شده و پس از پر کردن فرم 10-K. چون از عوامل شرح داده شده در بالا و عدم قطعیت ذاتی از پیش بینی حوادث آینده شرکت شما اخطار می دهد برابر با تکیه بر اظهارات به جلو نگاه. این شرکت متعهد به عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

منبع J. Crew Group, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im