آیوی لیگ لغو مسابقات; 2 دیگر کنفرانس نوار طرفداران

آیوی لیگ در روز سه شنبه لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال و دو بخش دیگر من کنفرانس اعلام کرد که آنها را محدود و فن دسترسی به postseason بازی به دلیل نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus.

آیوی لیگ چهار تیم مسابقات برنامه ریزی شده بود به بازی روز جمعه از طریق پنج شنبه در Lavietes غرفه در کمبریج. آیوی لیگ به جای آن جایزه خود را به صورت خودکار NCAA Tournament مناقصه به طور منظم-قهرمانان فصل های پرینستون و ییل مردان است.

بعد سه شنبه اواسط آمریکا کنفرانس گفت که اجرای محدود حضور سیاست در آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در کلیولند در این هفته. که خبر آمد در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine توصیه که همه داخل سالن, رویدادهای ورزشی در دولت بود بازی بدون تماشاگر در سایت.

بزرگ غرب گفت: آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در جنوب کالیفرنیا برگزار خواهد شد بدون تماشاگر. بسیاری از کسانی که بازی برگزار خواهد شد در هوندا سنتر در آناهایم, کالیفرنیا.

پیچک مسابقات برای اولین بار در این بخش من بسکتبال سطح به لغو و با توجه به شیوع کروناویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

مسابقات کنفرانس در جریان است در سراسر کشور از هفته گذشته در سالن های بزرگ و کوچک است. بسیاری از بزرگترین کنفرانس های مانند ده بزرگ و جنوب شرقی کنفرانس خود را آغاز مردانه مسابقات این هفته در عرصه در شهرستانها عمده.

NCAA مردان و زنان در بخش مسابقات آغاز خواهد شد در هفته آینده. NCAA در پاسخ به سرعت به آیوی لیگ را اعلام کرد و گفت این برنامه ریزی به بازی بازی خود را در برنامه ریزی سایت با هیچ تنظیمات به فن دسترسی است اما نظارت بر وضعیت.

“NCAA عضو مدارس و همایش خود را, تصمیم گیری در مورد فصل به طور منظم و کنفرانس بازی در مسابقات” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. “همانطور که ما اعلام کرده اند ما را به تصمیم گیری در رویدادهای ما بر اساس بهترین زمان سلامت عمومی ارشاد موجود است.”

چند ساعت بعد DeWine خود را اعلام کرد, توصیه برای همه, دبیرستان, دانشگاه, و تیم های حرفه ای در اوهایو به بازی بدون تماشاگر در حضور NCAA منتشر دیگری مختصری کمتر قطعی کرد.

“ما در حال مشورت با مقامات بهداشت عمومی و ما COVID-19 مشورتی که کارشناسان برجسته در اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی و تصمیم گیری در روزهای آینده” NCAA گفت.

برای اولین بار چهار بازی NCAA men’s مسابقات در حال برنامه ریزی برای بازی در دیتون اوهایو و اول و دور دوم بازی در حال برنامه ریزی برای کلیولند در مارس 20 و 22.

CBS و ترنر ورزشی برگزار شد یک کنفرانس تلفنی سه شنبه برای خبرنگاران به بحث NCAA men’s مسابقات با مدیران شبکه و برخی از مشخصات بالا گوینده مانند جیم Nantz و Charles Barkley.

CBS Sports رئیس McManus و جف Zucker رئیس WarnerMedia اخبار و ورزش گفت: NCAA است که در تماس مداوم با آن تلویزیون همکاران. آنها گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن یا لغو بازی ها و یا محدود کردن فن دسترسی به سالن خواهد بود ساخته شده صرفا توسط NCAA است.

“بدیهی است که این امر می تواند یک فضای متفاوت و ما نمی تواند تمرکز همانطور که ما اغلب فراموش هیجان طرفداران” McManus گفت. “بسکتبال بازی است که هنوز هم تولید می شود به عنوان آن را اگر وجود دارد طرفداران در می ایستد.”

آیوی لیگ همچنین اعلام کرد که روز شنبه آن را به حد تماشاگران در تمام رویدادهای ورزشی دیگر برای بقیه فصل بهار.

پرینستون نیوجرسی مستقر در لیگ برتر گفت: این تصمیم در “مطابق با راهنمایی های پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای برای تضعیف و محدود کردن اجتماعات بزرگ در دانشگاه ها در نور از coronavirus (COVID-19) وضعیت است.”

آیوی لیگ, مدیر اجرایی, Robin Harris گفت: در یک مصاحبه تلفنی با AP شنبه بعد از ظهر که لیگ رئیس جمهور صحبت شده بود برای چند هفته در مورد برنامه های احتمالی. آن نبود تا صبح روز سه شنبه که رئیس جمهور تصمیم به این مسابقات است.

“آنها اختصاص داده شده مقدار زیادی از زمان برای این. این تصمیم آنها را به آرامی” هریس گفت. “آنها مشورت با کارشناسان خود را در محوطه دانشگاه. آنها گروه هایی که در جلسه چند بار در روز در حال توسعه و سیاست. ما را ویران کرد برای دانشجو-ورزشکاران است.”

هریس گفت: این تصمیم نبود در مورد محل. آن را در مورد “جمع آوری یک گروه است که می تواند بزرگتر از مدارس ما اجازه می دهد خود را در محوطه دانشگاه به صورت غیر رویدادهای ورزشی,” او گفت:.

هریس گفت: بدنسازی بدون طرفداران هنوز هم بیش از حد بسیاری از مردم در این ساختمان به دلیل سفر احزاب از هشت تیم و کسانی که به کار این رویداد است.

لیگ گفت: تمام بلیط مسترد خواهد شد و دارندگان بلیط با پرسش باید تماس دانشگاه هاروارد دفتر فروش بلیط.

زنان و مسابقات برنامه ریزی شده بود به شروع شب جمعه با کشت پرینستون رو کلمبیا و شماره 2 دانه پن رو ییل. برنده شد تا برای دیدار شنبه در بازی های قهرمانی است.

کلمبیا بود که برای بازی در مسابقات برای اولین بار بود در مورد شروع تمرین زمانی که مربی مگان گریفیث مشترک اخبار.

“قلب خود را شکسته است. به طور کامل ویران کرد. آنها باید” گریفیث گفت. “ما درک می کنیم وجود دارد خطرات بهداشتی. این چیزی است که باید به آرامی گرفته شده است. ما نمی دانیم که چه جایگزین مورد بحث قرار گرفت. آن را سخت به بلع است.”

لیگ برتر برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با مربیان و دیگر کارکنان مدرسه به بیش از مسابقات تدارکات. پن بسکتبال زنان مربی مایک مک لافلین گفت که این یک “معمولی تماس که در آن شما می گویند آنچه شما قرار است برای گفتن.”

“وجود دارد یک معامله بزرگ از عمق پشت آن است. من فکر می کنم ما همه می دانستند چیزی بود که رفتن به تغییر دهید. آن را نمی خواهید به نشستن در این راه آن است که یک سال پیش. من حس آن لغو خواهد شد آشکار.”

زمانی که مک لافلین آموخته از لغو, او به سرعت به نام تیم خود را با هم به طوری که بازیکن می تواند پیدا کردن از او و نه از طریق رسانه های اجتماعی.

“هنگامی که (مک لافلین) گفت: من آن را در فوری شوک” پن ارشد کندال Grasela گفت. “ما این پیشنهاد را به WNIT اما نمی تواند یک شانس برای رقابت برای یک گپ حافظه. … من خراب شد من می توانستم بازی آخرین بازی کالج و حتی شناخته شده است.”

Grasela صحبت به دیگر کاپیتان تیم. این گروه رسیده به دیگر آیوی لیگ مدارس و آغاز یک درخواست برای دریافت مسابقات ابقاء.

مک لافلین گریفیث و Grasela شد همه ناراحت در مورد آنچه آنها را به عنوان تناقضات در لیگ به دلیل ورزش های دیگر هنوز قادر به بازی این آخر هفته و فراتر از آن در حالی که بسکتبال نیست.

“این دشوار است به فرو برد. این چیزی است که ما در حال تلاش برای مقابله با” مک لافلین گفت. “ما قادر به بازی و در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن ورزش های دیگر قادر به بازی. وجود دارد یک تناقض از پیام است.”

مسابقات مردان شد برای شروع شنبه با کشت ییل بازی پن به دنبال شماره 2 دانه هاروارد رو پرینستون. مردان قهرمانی بازی راه اندازی شد برای یکشنبه.

“این یک لحظه تلخ و شیرین برای ما” ییل سخنگوی مایک Gambardella گفت. “ما خوشحال هستیم که مردان ما را دریافت کنید (پیشنهاد خودکار) اما نا امید است که زنان ما نمی خواهد بود قادر به رقابت برای قهرمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im